Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok a karácsonyt? Hogy...

Várjátok a karácsonyt? Hogy készültök rá? Egyáltalán elkezdtetek készülődni?

Figyelt kérdés
Én már lázban égek a karácsony miatt :-D

2018. okt. 23. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már karácsonyi manókat készítettem meg hóemberkéket is xD.
2018. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Huhhh, én nagyon várom. 🤗 Még nem kezdtem el ténylegesen készülni rá, de fejben már igen.😀 Szerintem majd hétvégén vagy mikor sikerül nekiállni, el kezdek készülődni én is. 😊
2018. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon várom.

A szeretteimnek szánt ajándékokat már szeptemberben megvettem. Az elmúlt napokban vásároltam néhány adventi/karácsonyi díszt a már meglévők mellé, de csak advent első vasárnapja előtti pénteken, szombaton kezdem el díszíteni a lakást.

2018. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Én nem foglalkozok vele, majd veszek szaloncukrot mert szeretem és máskor nem lehet kapni, igazából ennyiben kimerül.
2018. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várni várom, de nagy felhajtás nem lesz az idén sajnos...
2018. okt. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Készítgetem az ajándékokat, gondolkodom, hogy hogyan tudnám feljavítani a szar évemet a családommal kapcsolatban.

Idén nagyon rossz voltam, úgyhogy csak virgácsot várok a télapótól és semmi egyebet.

2018. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Dolgozni fogok, hogy legyen miből enni adni a gyereknek. Az ajándék luxus.
2018. okt. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!