Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igénytelen, ha valaki őszül?

Igénytelen, ha valaki őszül?

Figyelt kérdés

Egyre többen vállalják fel, hogy őszülnek.

#silversistes és #goinggreygracefully hastegre rengeteg találrat van.


Ti mit gondoltok erről? Lehet szép az őszülés?


Pl:

[link]



#őszülés #felválalni #szépség igényesség
2019. nov. 5. 12:28
1 2
 11/17 anonim válasza:
34%

#3-as, ez nem kettős mérce.

A nők pl.gyantátatják a bajszukat, ha van, a férfiak természetesen nem.

Akkor ez is kettős mérce, és a nők se küzdjenek a szőrösödés ellen?

2019. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel ráncosodni is igénytelenség...

Mintha az illető bármit is tehetné arról hogy őszül.

2019. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igénytelennek szerintem egyáltalán nem az. Hogy jól áll-e, annak a kérdése, hogy hogyan őszül az illető, passzol-e az ősz hajszín a bőréhez. Nekem pl. most kezdett el egy-két szál őszülni, az nekem mindig furán néz ki, ha egy.egy szál ősz haj csücsül egy sötét hajkoronán, ezért én egyelőre kiszedegetem (tudom, nem kéne...), és ha több helyen őszülne, addig festetném, amíg nem egységes. Azért a legtöbb ember, aki az ilyen greyhair-es újsághírekben, instán pózol, szépen őszül, tehát vagy teljesen ősz, vagy egy csíkban ősz, vagy már kb. melírozottnak tűnik. Vagy világosabb hajon van, így nem annyira feltűnő.
2019. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20 évesen kezdtem őszülni, már akkor is elég igénytelen voltam, azóta csak rosszabbodott a helyzet.
2019. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
34%

A pattanásos bőr ellen sem tesztek?

Fogszabályzás is felesleges?

Olyan negatívan írtok a hajfestésről, nők millió műmellet, -szájat, -feneket, stb.csináltanak, egy hajfestésen meg kiakadtok?

Akit nem zavar az ősz haja, legyen olyan, senkit sem érdekel. Akit zavar, az fesse, nektek ez nem tök mindegy?

2019. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert valakinek jól áll.
2019. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Aki fiatalon megőszül, annak nem lesz gondja 30 évvel később az olyan beszólásokkal, hogy "hogy megőszültél" :D

Ez egy természetes folyamat, kinek mikor jön el. Nincs ebben semmi igénytelen. Ha valaki takargatja, festi, azzal sincs baj, simán csak nincs békében saját magával, a saját testével.

Ami igénytelen tud lenni, az az, ha festi, de csak mondjuk amikor megjön a fizu, és hónap végén már rendesen kandikál a fehérség, de fizu után meg olyan mint újkorában. Szerintem vagy hagyja természetesen, vagy fesse rendesen, de ez a felemás ez elég furi. Mondjuk így is az ő dolga :D

2020. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!