Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élhetnék ragyásan...

Hogyan élhetnék ragyásan boldog életet?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam már mindent, hogy elmúljon,de reménytelen. Étrendemen változtattam, voltam mindenféle vizsgálaton, semmi probléma nem derült ki. Próbáltam az antibiotikumot, az isotretionint, mindenféle kenőcsöket, rázóleveréket, egyik sem segített. Már belenyugodtam, hogy ezzel kell élnem, de mem megy. Nem tudok emberek között lenni az arcom miatt, szorongok és senki szemébe nem merel belenézni.

2019. nov. 5. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Tini?


Sajnos a kamaszkor velejárója - valaki megússza, valaki minden csodaszer és praktika ellenére is tele lesz mindenfélével.


Szoktad magad sminkelni? Egyrészt jó a magabiztosságodnak, mert elrejti a pattanásokat (akkor is, ha fiú vagy, csak tanuld meg jól csinálni)

Hátránya, hogy nem kap tőle levegőt a bőröd.

2019. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Ha alapozot kenek rá, csak szánalmasabb, hogy a gennyess pofámat próbálom alapozóval elfedni sikertelenül.
2019. nov. 5. 13:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Meditalas. Nekem a stressz mentes legkor es elet elmulasztotta teljesen a pattanasokat.
2019. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót próbáltad már esetleg? Tudom, hogy nem erre való, de segíthet.
2019. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, az nem opció.
2019. nov. 5. 14:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikusnál is voltál?


Kicsit "megkínoz", kinyomkodja a pattanásokat és mitteszereket, és tanácsokat ad.

2019. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bőrgyógyász-kozmetológus szakemberhez mennék el. Ez már külön szakága az orvostudománynak, keresnék valakit és hozzá járnék kezelésre és az ő tanácsát fogadnám meg, mert ebben a témában ő a legszakképzettebb.
2019. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem járj el kozmetikushoz tisztításra, de rendszeresen. Az elején még havonta érdemes lenne.


Illetve a fogamzásgátlós tanácsra válaszolnék még, hátha később egy lány is olvassa a témát. Felborítja a hormonháztartást, és nekem attól is voltak pattanásaim - igaz egy helyre tömörült mind, az államra. Máshol nem volt. Szóval ezt nem ajánlanám.

2019. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pénz beszél kutya ugat ...
2019. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem szabad nyomkodni, ami nekem van. Ezek mélyen lévő aknék, amiket hiába nyom az ember, semmi nem jön belőle, csak hegek maradnak majd utána. És ezt kívülről kezelni már kevés, ha egy el is múlik, másnap jön a helyére három ilyen kezelhetetlen akne.
2019. nov. 5. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!