Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 8 általánossal nem szégyelli...

8 általánossal nem szégyelli magát?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm 8 általánossal.

Ő a nagy magyar meg hazafi, de arra nem volt képes, hogy egy szakmunkást elvégezzen. Így hogy lesz hasznos tagja a társadalomnak?


2019. nov. 16. 18:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudott tanulni, mert feketék ülnek az egyetemeken. Elveszik a helyet. Nem tud dolgozni, mert itt vannak a migránsok. Elveszik a helyet. Ezért a mama nyugdíjat kocsmázza el. Mert gondolom ott o gondolja magát a legokosabb embernek aki arra büszke mennyit meg tud inni és utána mekkorát hányik.
2019. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanultam, mert hülye voltam tinédzserkoromban és otthagytam a középiskolát, így 8 általánosom van. Sokat szívtam utána, megbántam, de tanultam belőle és már sikerült olyan munkát találnom amivel magyar átlagbér fölött keresek. Nem érzem, hogy haszontalan tagja lennék a társadalomnak.
2019. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!

Tényleg ennyire sötét vagy, hogy végzettség alapján ítélkezel?!

2019. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%

Mi közöd hogy kinek mi a vegzettsége?

Annyira sötét vagy mint hajnal előtt az éjszaka.

2019. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!