Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már rólatok...

Találkoztatok már rólatok szóló kérdéssel itt gyakorin?

Figyelt kérdés
Mi volt a reakciótok?

2019. nov. 18. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg nem. Bar elvileg mar kerult ki rolam tobb is😂
2019. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem. De de bármit magadra vehetsz, hogy neked vagy rólad szól, ha rossz passzban vagy. Főkeg, ha van egy kis paranoid vonás benned és kevés alázat.


Értsd: kezeld úgy a témát, hogy "nem vagyok annyira fontos", hogy velem foglalkozzanak. Csökkenti a paranoiát.

2019. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem rémlik,hogy találkoztam volna. Viszont egyszer valaki felismert,én pedig nagyon meglepődtem.
2019. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen. Egy nyomorék ismerősöm ezzel idegesít. Az ehhez hasonló kérdéseket írja ki a magány kategóriába és 100% hogy ő a bombanős is. Én csak röhögök rajta.



https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csak találkoztam ismerőssel.
2019. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen. Ismerőssel viszont már találkoztam itt, akit kérdése alapján 100% pontossággal felismertem, minden kétséget kizáróan. Ezzel természetesen nem éltem vissza, nem hoztam ezt tudomására.
2019. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#4es egy kicsit zavaros. Mivel idegesít ezzel téged? És milyen bombanős kérdés, erről nem először hallok, már kíváncsi vagyok.
2019. nov. 18. 13:37
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 Azzal hogy kigúnyolja a helyzetemet. Közben a fele sem igaz rám. Hosszú történet.


A bombanős kérdező egy troll. 2016 óta nyomja itt a kérdéseket. Írd be hogy "bombanő,szép nő" találsz egy rakatot. A legtöbbet törölték a modik.

2019. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 és ezt ő elmondta neked, hogy gunyol vele? Vagy, hogy jöttél rá?
2019. nov. 18. 15:21
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Én még nem találkoztam rólam szóló kérdéssel, de egyszer azért átélném. 😁
2019. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!