Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként erre mit reagálnál, és...

Nőként erre mit reagálnál, és miért?

Figyelt kérdés

Rendszeresen jársz egy helyre, mint vendég/ügyfél.

Ott van egy nálad fiatalabb pasi, aki finoman, udvariasan, de férfiasan jeleket küldene, hogy bejössz neki.

Te viszont férjezett vagy, és amúgy sem vonz, ezért visszautasítod, és nem reagálsz. Erre veszi a lapot, és onnantól még csak nem is köszön, és kerül.


Aztán történik egy esemény, és szó szerint megmenti a gyereked életét.


Mikor meg akarod neki köszönni, akkor ő közönyösen, rád sem nézve, csak annyit mond:

"Ezért fizetnek." és faképnél hagy.



2019. nov. 25. 12:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10: Pont erről írtam feletted. Néhányotoknak minden IS baj.

Nem, attól, hogy nem nézett mimóza szemekkel, még nem bunkózott. Nem érdekli, nem köszön. Ennyi. Ha nincs egymással dolguk, akkor miért foglalkozzon vele bármilyen téren is?

2019. nov. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem értem a kommenteket!

Mintha nem lenne egyértelmű ki a férfi és ki a nő a történetedben.

Adott egy férjezett nő, aki elutasítja egy férfi közeledését.

Később a nő gyerekét baleset éri, és a férfi megmenti, a nő ezt megköszöni, mire a férfi közli ezért fizetnek.

Jól értem?

2019. nov. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!