Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek lehet szólni, ha egy...

Kinek lehet szólni, ha egy embercsoport folyamatosan zavaróan viselkedik a buszon?

Figyelt kérdés
Minden reggel az egyik megállóban felszállnak kb 20-an a buszra (vegyesen felnőttek, óvodások, kisiskolások) úgyhogy a fél busz megtelik. Rendszeresen hàtul szállnak fel, mert jegyük, bèrletük nincs, múltkor leszállította őket az ellenőr. Folyamatosan ordítoznak egymással, a gyerekek is csúnyán beszélnek. Kisiskolások olyanokat mondanak egymásnak, hogy "leszpsz akkor?" vagy a múltkor hallottam mikor mesèlték, hogy az egyikük 3 éves kisfia olyanokat mond a másiknak, hogy "megbszom anyádat". 3 évesen így beszélni... Unalmas már folyamatosan a trágár szöveget hallgatni, emellé lökdösik egymást, tegnap is úgy összevesztek, hogy majdnem elkezdtek verekedni, közben sírtak, kiabáltak. A gyerekek cipővel állnak az üléseken, rendszeresen kihúzzák az ablakokat a hidegben, kidobálnak dolgokat. A szüleiket nem is érdekli. Szólni senki nem mer nekik, mert fél mindenki, szoktam hallani mikor mások is beszélik. Ha mások tudnak normàlisan viselkedni,akkor ők miért nem?? Kinek lehet szólni ilyen esetben? Tudom, megtiltani senkinek sem lehet, hogy felszálljon a buszra, de ez már szörnyű nap mint nap. Azt is tudom, akinek nem tetszik, menjen a korábbival vagy későbbivel, de ez a busz pont jó, hogy beérjek 8-ra a munkahelyre.
2019. nov. 26. 18:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

En ia tudok egy ilyen negyedröl, hajlektalanszallo felöl jön a busz, le es irom milyen réteg szàll fel, nem is véletlen hogy a körzetben irto kedvezök az ingatlan es alberlet àrak, en megoldottam annyival par ilyen buszozas utan amikor arra kellett jarnom reggelente, hogy szimplan kerülöm azt a negyedet azaz csabito àrajanlatok miatt sem költözöm oda.


Elöször a lakhelyet fel kell terkepezni es csak azutan vàltani. Szoval eleve mit keresel arra es meddig szandekozol ott elni. A kérdés.

2019. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

*én is tudok

*le se irom milyen réteg

2019. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Születésemtől egy kertvárosi részen lakok. Mit keresek ott? :DD Felénk sem az utcában, sem a környéken nem laknak romák. Tőlünk az 5. buszmegállóban van egy telep ott szállnak fel. Mivel egy busz jár arra kikerülhetetlen hiszen jövök be dolgozni a belvárosba. Szerinted ezen mit tudok feltérképezni? Messzebb van a lakóhelyünktől.
2019. dec. 13. 10:24
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezek sajnos ilyenek. A civilizációt egyáltalán nem ismerik, csak élősködnek a magyarok nyakán. Szimplán vademberek.

Sajnos a törvény is őket védi, nem tudunk semmit sem tenni ellenük.

2019. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hányas buszon van ez?
2019. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!