Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintem ez nagyon ciki...

Szerintem ez nagyon ciki volt. Neked mi a velemenyed erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Ma jövök haza busszal.Csak egy 4es ülésen volt hely,leültem,aztán mellém leül egy idős bácsi.Elindul a busz,és elkezd nekem mesélni,meg kérdezgetni,hogy hány éves vagyok,hova járok iskolába,stb.Eleinte nem válszoltam,de után igen,mivel nemes egyszeeűseggel ott volt az aurámban,és bökdösött.A nevemet nem arultam el.Kérdezte,hogy van-e férjem(jesszus,azért nem nezek ki én felnőtt nőnek,16 vagyok!)aztán mondtam,hogy nincs,ő meg azt mondta,hogy nem hiszi el,hogy egy csinos nőnek nincs férje.De ha tenyleg igy van,ígérjem meg neki(!!!!)higy egy erős,gazdag férfihez menjek hozzá,és hogy ne dolgozzak,mert nő vagyok.De ezf így full hangosan,és aki a közelemben volt,mindannyian odafordultal,és így furcsállóan bámultak.Plusz a bácsi elfelejtett leszállni,azt is rámfogta,hogy "csalfa" asszony vagyok.Olyan nevetséges vilt az egész,örültem amikor leszálltam.Mindenki bámult konkrétan.Komolyan mondom félek,hogy megegyszer összefutok vele.

Szerintetek is nagyon gáz volt?

Most azért írom ki,mert már egy csomó ideje ezen kattogok.



2019. nov. 27. 17:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Én leszálltam volna valahol.
2019. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Nehogy már még ő érezze rosszul magát.

Incselkedett?Kivel?Azt egyrészről nem tudhatod,a másik meg.Az egy dolog,hogy leülsz valaki mellé egy tömegközlekedési eszközön,viszont milyen dolog már a másikat bökdösni? Idősebb embereknek már rég kéne tudni,hogy mit illik és mit nem.És egyáltalán nem biztos,hogy valaki, bárki az ő élettörténetüket akarja végighallgatni.Mi van,ha az illető egy fárasztó iskolai nap után csak olvasni akarnak,vagy zenét hallgatni?Semmiképpen nem egy másik ember egész életét.Kérdező,egy 16 éves lány nézhet ki huszonévesek,viszont ha volt nálad iskolatáska,az nagyon erős indikáció,hogy iskolás lány vagy.Vagy ez is csak egy egyszerű leszólítós kamu pedofil,hebephil,efebophil szöveg,amivel hízelegni akarnak a lányok egójának,hogy mennyire érett nőként néz ki a másik.Ami persze egy hatalmas BS,mert a legtöbb lány nem akar nagyon idősebbnek nézni a koránál.Az,hogy valaki olyanokat feltételez valakiről hogy házas,azt sem értem.Jó,lehet,hogy van barátja.DE, miből gondolja egy random idegen,hogy annak a lánynak kötelező beszámolót tartani,meg jelenteni.Jó hogy arra nem kérdezett rá,hogy szűz-e még a kérdező.

Sajnálom,hogy ezt kellett átélned.Neked van igazad.A másik felet olyan szempontból megértem,hogy már idős,lehet magányos is és ezért vágyik társaságra.

2019. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat,most egy kicsit megnyugodtam.:)
2019. nov. 27. 17:54
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Én elég hímsoviniszta vagyok, de az ilyen vén farok idiótákat még én is pofánverném. Egyrészt semmi köze a magánéletedhez, másrészt ez amit csinált szexuális zaklatás. Az is szégyen, hogy a buszon egyetlen kan nem volt, aki elküldte volna az öreget a melegebb éghajlatra, pedig az szerintem mindenki számára egyértelmű volt, hogy kellemetlen helyzetben vagy.
2019. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

Erre az 1-es meg 4-es választ író 62%-os gyökérre ne is figyelj, valszeg ugyanilyen fiatal lányokat zaklató bélsár mint a vén kattant akivel a buszon összefutottál.


Az ilyen meszes agyú vén senkik miatt mondogatom azt a környezetemnek hogy: "Kérlek titeket, ha én is így elhülyülnék vén koromra, nemes egyszerűséggel lökjetek ki a vonat elé".


Egyszerűen károsak.

És a legrosszabb hogy az ilyen vén csótányoknak gyakran unokájuk is van, akiket ugyanígy zaklatnak, meg fertőzik a beteg állatságaikkal.


A helyzet nagyon gáz volt, de egyáltalán nem miattad kérdező.

A vén nyomorék a gáz az egészben, akinek a puszta létezése önmagában gáz.

16 vagy még, idővel kialakul egy karakteresebb stílusod a hülye zaklatók ellen.


Az én párom is nagyon halk szavú lány volt, de mára úgy visszaszól az ilyeneknek, hogy csak úgy lapítanak utána.

2019. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%

Ahelyett, hogy privátokat irkálgatnál, inkább olvasd el a válaszom utolsó mondatát is, te észlény!

"Szóval flegmáztál, kelletted magad, aztán meg már be nem állt a szád? Jól van na, csak szivatlak, az öregek sokszor furák, lépj túl rajta minél előbb! :)"

2019. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
16-os, de a kérdező meg a válaszolók nem vevők a humorodra, nem tudod felfogni?
2019. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!