Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A life coach hogyan segít, ha...

A life coach hogyan segít, ha elakadtam egy élethelyzetben?

Figyelt kérdés
Ha én nem látom, hogy erre vagy arra kellene menni? vagy hogy innen mi legyen, akkor miért van értelme a coach-hoz fordulni, jó lenne a segítsége de nem tudom elképzelni, hogy egy külső személynek lenne valami ötlete arra, amiről nekem nincs :(

2019. nov. 29. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Számomra ismerős ez a terep. A lényeg, hogy: kérdéstechnikákat alkalmaz, nem mondja meg, hogy mit kell-, kellene tenned, illetve egy rövid időre kiléphet a szerepéből, de nem a megmondás a feladata. A kérdésekkel, visszajelzésekkel törekszik arra, hogy az egyén erősségeit kiemelje, azt továbberősítse, azt kihasználva az ügyfél elérje a célját. Jövőorientált tevékenység, ahol a jelen, jövő a fontos, de hogy jobban megértsék egymást, illetve a helyzetet, némileg kitérnek a múltba is.
2019. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi erővel mehetnél táltoshoz, vagy jóshoz is.
2019. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Vagy utalhatsz pénzt a számlaszámomra. Legalább olyan hasznos.
2019. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Coach = edző, busz, autóbusz, postakocsi. Ezek után mit vársz tőle?
2019. nov. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit nekem a Balkáni Amerika jut erről az eszembe...
2019. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!