Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj hogy magamnak való vagyok?...

Baj hogy magamnak való vagyok? 19l

Figyelt kérdés

Nem szeretek emberek kozott lenni mert egyszeruen nem birom elviselni oket. Lanyokkal egyaltalan nem jovok ki, fiukkal kicsit konnyebb a kommunikacio.

Nagyon ritka mikor valakit kedvelek, mikor latom valakin hogy rafinalt rosszindulatu hazudos egyszeruen nincs kedvem mar hozza szolni még akkor sem ha muszáj lenne pl munkahelyen.

Van valaki hasonlo helyzetben?


2019. nov. 30. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Mintha én írtam volna. :D

19/F

2019. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne baj? Felejtsétek már el végre azt a hülyeséget hogy csak az a normális aki extrovertált és heti max 1 órát tölt egyedül, aki meg magának való azzal tuti valami baj van.
2019. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem baj. Neked igen?
2019. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Én is hozzád hasonló vagyok, csak pasiban. Nekem ez egy nagy gondot jelent, mert sokkal nehezebben megy minden, ami másnak alap.
2019. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hat pont ez a problema nekem is.....

Beilleszkedes, halál

2019. nov. 30. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez nem introvertáltság.
2019. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor mi?

Megszolalni nem merek szinte

2019. nov. 30. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Szorongás, szociális fóbia például.
2019. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Én is ilyen vagyok, mindig is magamnak való voltam. Néha próbáltam változtatni ezen, egy-kétszer elmentem például osztálytársaimmal ide meg oda, amikor hívtak, de aztán rájöttem, hogy ezek a közösségi programok egyáltalán nem nekem valók. Nem tudom jól érezni magamat a bőrömben, még egy kisebb társaságban (5-6 fő) sem tudok felszabadulni és önmagamat adni, ezért úgy döntöttem, hogy nem fogom erőltetni a továbbiakban, mert nekem erre nincs szükségem. Sajnos nagyon nehezen nyitok, közeledek mások felé, leginkább csak interneten keresztül sikerül normálisan elindítanom egy beszélgetést, de egy idő után, ha már kicsit megismertem valakit és megbízom benne, akkor utána élőben is könnyebben megy a kommunikáció. 19/L
2019. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!