Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg magamnak való vagyok?

Tényleg magamnak való vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon jól érzem magam egyedül, szeretek egyedül dolgozni, egyedül csinálni amit tudok. Nagyon nem is vagyok ráizgulva a társasági életre, meg hogy 20-an üljünk össze haverokkal sztorikra. Vannak barátaim, velük beszélek is, de rajtuk, meg a családomon kívül másra nem vagyok kíváncsi. Párkapcsolatom sem volt még, szexuális kapcsolatom se. Párkapcsolatot sem szeretnék még mostanában, szex jó lenne, majd ha összejön, összejön, nem akkor nem, eddig is megvoltam anélkül. Depressziósnak nem érzem magam, mert sose gondoltam, hogy semmirekellő lennék. Vagy azt, hogy egy nőnek sem kellenék. Próbálkoztak lányok, de nemigazán vettem a lapot, csak később hallottam vissza, meg nem is nagyon érdekelt. Meleg meg egyáltalán nem vagyok, még mielőtt valaki gyanakodna..!


Szóval? Valami bajom lenne, vagy én ilyen vagyok? 22f


2015. júl. 12. 22:18
 1/5 János114 válasza:
100%

Ez egeszen addig tart amig belebolondulsz egy kislanyba es akkor veged ;)


Amugy nem hiszem h baj de sokaig ne csinald foleg ha csaladot szeretnel, mert 25 folott mar repulnek az evek

Es amikor a 16 evesek is azt mondjak h bacsi!

Akkor mar csaladot kell alapitani :)

2015. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet aszexuális vagy?
2015. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok, bár párkapcsolataim voltak, de pár hónap után mindegyik átment nyűglődésbe. Most nemrég is volt kialakulóban valami, de végül kihátráltam, mert úgy éreztem, hogy nem akarom feladni az "egyedüllét nyugodtságát". Szeretem, hogy nem kell senkihez alkalmazkodni, úgy osztom be a szabadidőmet, ahogy akarom és ennyi, a szexet is meg lehet oldani, ahhoz sem kell feltétlenül kapcsolat. Családalapítás szóba sem jöhet, én ilyen magányos farkas típus vagyok, barátokkal időnként összeülünk, nyaranta elmegyünk egy-két hétre közösen nyaralni, jól is érzem magam velük, de nekem ennyi társasági élet pont elég, na meg, ami a munkában ér ugye.


25/F

2015. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 2


Hát, ezen már én is gondolkodtam...


Amúgy a családdal úgy vagyok, hogy egyelőre még úgy gondolom, nem akarok. Afféle magányos farkasnak érzem magam, meg lehet az is maradok. De ez lehet még változik, nagybátyám is magányos farkas volt (annyi, hogy neki sok csaja volt), de 35 évesen bekötötték a fejét, és azóta már van 2 gyermeke is, pedig Ő is így gondolta.

2015. júl. 12. 23:25
 5/5 ceri válasza:
100%
Ilyenre nincs általános recept. Élj úgy ahogy neked jó. Annak meg kimondottan örülhetsz, hogy nem vagy oda a pináért -egy káros szenvedéllyel kevesebb :) . Mondjuk én ezt furcsának találom, dehát ez van. Örülj neki, ha nem teng benned túl a tesztoszteron, mert így védettebb vagy a női praktikákkal szemben, bár tapasztalatokat azért nem ártana gyűjteni e téren.
2015. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!