Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből telik csinos nőknek...

Miből telik csinos nőknek ilyen dolgokra? Ti ezt észrevettétek?

Figyelt kérdés

Sok csinos nőt ismerek és azt látom hogy általában jól életük van. Tehát állandóan nyaralnak, tengerparti luxus nyaralások most itt vannak, most ott vannak, ilyen étterem olyan hotel tengeren túli luxus utak.

Ezek a nők mikor dolgoznak? Miből van erre pénzük? Ennyire okosak, ügyesek, hogy ilyen jól megy neki vagy mi lehet ennek az oka?


2019. dec. 3. 15:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
95%

"Nyilvan van aki tamogatja oket"


És az kiket szopott le?

Ilyen ostoba, proli bagazst! Ha egy pasinak van pénze, az természetes, ha egy nőnek, akkor biztos szopott, dugott érte.

2019. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
De jó hogy ez engem hidegen hagy.Nincs az a nő kivel kimennék Németországot leszámitva bárhová
2019. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

#21


Dehogy természetes. Mások fúrása, másokon való áttaposás, a régi gazdag ülepének tisztára nyalása áll mögötte.



KIVÉTELEK:


- Az ilyen bogaras órásmesterek (vagy egyéb ilyen pepecselős munkások akiknek életük kb. az ilyen szerelés, de erre születni kell)


- azok akiket gyerekkoruktól toltak a gazdag szülők (nekik nem kellett trükközni - születni kell rá)


- ilyen Sheldon Cooper-féle zsenik akik kb. elsőre megjegyeznek MINDENT a világon és így naná, hogy mindenben elsők lehettek. (Szintén születni kell rá kategória)


Tehát vagy bele kell születni, vagy egy gátlástalan másokon átgázoló személynek kell lenni. Harmadik út nincs, esetleg a vakszerencse.

2019. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a 20-asnak is igaza van. Csóró diákként egy szürke kisegér voltam, amint elkezdtem jobban keresni, a külsőm is jelentősen javult.
2019. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt hozzatennem, hogy vannak jol fizeto bejelentett, rendes munkak. Csak tanulni kell hozza, es ismerni a munkaeropiacot.
2019. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
27%

#25


" vannak jol fizeto bejelentett, rendes munkak"


Vannak. Csak ott van az amit mondtam, hogy egymást fúrják, állandó pozíció-cicaharc, ál-kedves valójában álnok emberek stb.

2019. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

21 éves egyetemista vagyok Dániában, utóbbi megjegyzem már önmagában egy hatalmas utazás.


A barátaimmal általában három havonta megyünk külföldre, ugyanis a kedvelt közhiedelemmel ellentétben utazni egyáltalán nem drága, ha az ember elég kreatív és persze nem eszik minden nap éttermekben, nem a legdrágább szállodákban száll meg, nem vesz meg minden helyi vackot.


Például nyáron a barátaimmal két hétig kempingeztünk Norvégiában. A feltöltött képeken látod az erdőket, a hegyeket, a városokat, a kastélyokat, de azt nem, hogy két hétig szendvicsen éltünk és benzinkutakon zuhanyoztunk. Egyébként nem panaszkodom, ennek is van egy jó kis hangulata, de valljuk be, nem a legkényelmesebb.


A másik, hogy van több külföldi levelezőtársam (olasz, horvát, amerikai és észt) ők szoktak meghívni magukhoz általában egy hétre, majd én is őket (a barátaimmal egy lakást bérlünk az egyetem mellett, ilyenkor én a földön alszok).


Családdal van nyári utazás minden évben, de hiába ajánlottam, egy forintot nem adhatok bele. Ugyanúgy zajlik a szervezés, mint 20 évvel ezelőtt. Csak nyilván más helyekre megyünk és ott más dolgokat csinálunk.


Az egyetem mellett egy könyvtárban dolgozom, valamint a szüleim utalnak havonta X összeget. Utóbbit leginkább a lakásra és az alap dolgokra költöm.


Pár példa az olcsó, de jó utazás élményre: Lingoo ( [link] ), csereprogram, pályázatok (az Erasmus+ pályázattal három különböző külföldi országban jutottam ki tizenévesen), önkéntes munkák külföldön, költözz egy családhoz, mint gyerekcsősz (ha jó családot fogsz ki, akkor még a külön utazásokra is magukkal visznek), és még lehetne sorolni.


A leírtak pedig nem csak csinos nőkre érvényesek, hanem bárkire, aki elég vállalkozószellemű.


Viszont ha ennyire érdekel a téma, érdekes lenne megkérdezni az ismerőseidet, hiszen miattuk vetődött fel benned ez a kérdés.

2019. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Általában anyagilag a család megengedheti. Plusz egy csinos, nem az átlag csinosra gondolok, hanem az átlag feletti top nőkre, azért is tudnak olyan formában maradni, mert telik rá. A kondibérlet, személyi edző nem olcsó. A csinos ruhák szintén. A smink, a kozmetikus a fodrász csakugyan sok pénzbe kerül. És igen, aki csinosabb, általában szerencsésebb is az életben, jobb lehetőségeket kap, esetleg jobb állást, mert jó első benyomást keltenek a szép külsővel.
2019. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez nem párkapcsolati probléma

2 kérdezd meg az ismerőseidet

3. Ma már nem olyan nehéz olcsón megszállni valahol vagy repjegyet v bármit venni.

Barátaimmal vonatos utazást szerveztünk most. Éjszaka indulunk, reggel kialudva odaérünk, egy napot alszunk ott, kövi éjszakát megint hálókocsis vonatban töltjük. Hosszú hétvége, személyenként 17 ezer a vonat, 10 euro a szállás. Reggelik a vonaton lesznek, így arra sem kell gondolni, csak amit az adott országban fogyasztunk. Viszont enni itthon is kell, szóval nem +költség...

Így van ideje és pénze az embereknek (nem konkrétan a nőknek).

2019. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

8 ilyen hölgyeményt ismerek.


Közülük 2-en dolgoznak meg érte, saját munkahelyen. És nekik nem apu segített.


A többi 5 az szülők által, vagy apu anyu tette be jó munkahelyre vagy egyéb amiket felsoroltak.


És volt egy akinek meghaltak a szülők és örökölt autó ház egyebek.

2019. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!