Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből telik csinos nőknek...

Miből telik csinos nőknek ilyen dolgokra? Ti ezt észrevettétek?

Figyelt kérdés

Sok csinos nőt ismerek és azt látom hogy általában jól életük van. Tehát állandóan nyaralnak, tengerparti luxus nyaralások most itt vannak, most ott vannak, ilyen étterem olyan hotel tengeren túli luxus utak.

Ezek a nők mikor dolgoznak? Miből van erre pénzük? Ennyire okosak, ügyesek, hogy ilyen jól megy neki vagy mi lehet ennek az oka?


2019. dec. 3. 15:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valakinek segítenek a szülei, attól még nem kevesebb ember. A barátnőm férje például családi kapcsolatok révén került be az adott pozícióba, de a munkáját tisztességesen elvégzi, nagyon jól keres, eltartja a feleségét és a 3 gyerekét. És a munkának köszönhetően rengeteget utazhatnak, most pl. Finnországban vannak, de voltak Thaiföldön és Koreában is. A nővérem meg a szüleim házára vett fel 10 millió hitelt, abból csinált vállalkozást anno, most pedig nagyon jól él, és támogatja anyukámat. Én meg a férjemnek köszönhetem, hogy olyan országban élünk, ahol jobb az életszínvonal, de pár év alatt jól megtanultam a nyelvet, kerestem a lehetőségeket, és nekem is lett jól fizető munkám, és semmivel sem érzem magam kevesebbnek, mint aki egy gyárban gürizik.
2019. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Inkább saját dolgoddal törődj ha már itt tartunk,mindig màssal foglalkozni nem jó dolog.


Tanulj piacképes szakmát,teperj benne,vállalj túlórát,képezd magad folyamatosan,aztán neked is lesz.

2019. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én fordított összefüggést vélek felfedezni.


Én úgy látom, hogy nagyon sok esetben a tanultabb, jobb munkát végző emberek egész egyszerűen szebbek.

Nyilván jobb ruhákra, jobb minőségű hajfestékre van pénzük, nyugodtabbak a jobb életkörülmények miatt, inkább van pénzük/igényük az egészségesebb kajára, a sportra.



A nyaralási képeket pedig valóban nem feltétlen egy adagban töltik fel.


A közösségi média amúgy valóban nem hiteles.

Egy hangulatos, ködös képet töltesz fel a túrádról, egy naplementés, koktélozós képet a Balatonról vagy selfie-t magadról sírás közben? Na ugye!

A pozitívat osztod meg, nem a negatívat, ugye?

2019. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!