Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek vesztes vagyok?

Szerintetek vesztes vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok van egy kocsim egy kis garzonom.Egyedül élek havonta nettóba 300- 350 et keresek sok túlórával.Szeretnék hobbi szinten edzegetni ha időm engedi.Szeretnék venni egy lakást és kiadni albérletbe de ez kb 10-15 év mire összegyűjtöm már ha meg lesz valaha mert ez kő kemény meló. Megszeretnék nősülni pár év mulva gyereket is akarok.Nincs egy barátom se. Csajozni soha nem csajoztam amikor néha megpróbáltam elhajtottak.Prostizni voltam többször is és jó volt a szex vele.Mindenhol voltak heves kemény konfliktusaim az emberekel és a beilleszkedés is nehezen megy nem kedvelnek.Csendes visszahúzodó hallgatag

Ember vagyok.Komoly nem ez a mindenen nevetgélős fajta. Mit gondoltok rólam . Vesztes vagyok ? Vagy úgy alapból mit gondoltok rólam?


2019. dec. 10. 19:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Inni nem iszom és nem dohányzom.
2019. dec. 10. 19:22
 2/16 anonim ***** válasza:
2019. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy.


Szerintem ezzel semmi gond, sőt, tök jó.

A barátokat meg nem mindenki igényli, köztük én se.


Párom van, de barátaim nincsenek. Annak viszont örülnék, ha tudnék venni egy kocsit, garzont.

2019. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Minden ember más. Ezért ne érezd rosszul magad! Csajozás meg egy külön világ, próbálkozni kell.
2019. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Totok c videp youtube valaszt ad
2019. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*Titok c video
2019. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jol erzed magad ugy ahogy vagy?

Ha igen-akkor nem vagy vesztes.

Ha nem- de probalsz valtoztatni-akkor sem vagy vesztes.

Ha nem- es nem is teszel semmit-akkor igen, vesztes vagy.


Ez csak az en maganvelemenyem, de a leirtak alapjan nem ugy latszik, mintha igazan elvezned az eletet, csak vegetalasnak tunik. De csak ebbol a par sorbol tudok itelni.

2020. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy vesztes, de 0 baráttal és párkapcsolat nélkül sivár lehet az élet.
2020. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egészen a prostizós részig azt mondtam volna, kifejezetten szimpatikus vagy. Vesztes semmiképp se vagy.
2020. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!