Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a vesztes...

Tényleg én vagyok a vesztes ebben a vitában? Haverok-ismerősök macerálnak.

Figyelt kérdés

Minden ott indul, hogy van egy nyúlánk alkatom,(google ilyesmit dobott: [link] ami, - egyes szakik szerint - jó alap lenne izomépítésre.

Állítják, hogy nem vagyok százas, ha nem csinálok a 4.5/10 külsőmből 9.5/10-et, szerintük pusztán izomépítéssel megoldható és kötelező.

Nekem viszont van egy ilyen berögződésem, hogy minden sport oké, sőt mértéktelen a mozgásétvágyam, kifejezetten izmot építeni azonban nem fogok, azért sem.

Azt szoktam mondani, hogy nekem egy lány elég, ő meg is van (őrülve értem), ezen kívül meg van egy elég keresett személyiségem úgyhogy nem akarok mégtöbb figyelmet az ellenkező nemtől.

Kinek lehet igaza? Ha valamit sokszor felhoznak az életem x része ellen akkor el szoktam gondolkozni (elbizonytalanodni viszont nem) szóval ezért a kérdés.


2019. febr. 2. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem jó a link
2019. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja, csak a zárójel miatt
2019. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Ez csak egy hülye hóbort manapság, ez a testépítés.
2019. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

sajna, pedig tettem közé közt :(


itt egy másik [link]

2019. febr. 2. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad a bőrödben szerintem felesleges csak azért edzeni, hogy izmosabb legyél, ha amúgy sportolsz.
2019. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez az alkat, ilyen vékonyan genetika kérdése. Ha most alapvetően ilyen vékony vagy, akkor elég melós lenne az izomtömeg növelése. Pont, hogy a tömzsibb embereknek megy könnyebben. Szóval ebben nincs igazuk :D


Másrészt, rajtad áll, hogy mit akarsz, mi a célod. Ha te nem akarod, akkor neked van igazad, mert a te döntésed. Viszont érthető az ő nézetük is: Gondolom fiatal vagy. Nem feltétlenül lesz ott az a lány, aki most ott van és később az élet minden területén (társkeresés, munkakeresés, stb.) sokat dobhat, ha jó és izmos külsőd van.

2019. febr. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nem feltétlenül lesz ott az a lány, aki most ott van és később az élet minden területén (társkeresés, munkakeresés, stb.) sokat dobhat, ha jó és izmos külsőd van."

Szerintem az olyan munka se ér sokat, amit izmos külső alapján osztogatnak, de az olyan társ meg főleg nem igazi társ, aki elsősorban az izmos külsőt látja.

2019. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem akartam vitába állni de úgy érzek mint a 64-es..részemről semmi szükség jobb testre

nagyon úgy fest, hogy ez a lány itt lesz sokáig, munkahelyet meg adni szoktam, nem kapni, szóval..

2019. febr. 3. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:

#7: Szerintem sem ideális a világ, de ez van. Csináltak már pár felmérést arról, hogy mi alapján szűrnek állásinterjún és pl. a megnyerő külső, izomzat és hasonlók mindig plusz előnyt jelentettek. A szakmai tudás szép és jó, de a HR-esek többsége egy összekapart diplomával rendelkező nő. Voltam pár interjún már és felüdülés volt, amikor egy normális és összeszedett nő úgy interjúztatott, hogy tudta, mit kérdezzen. A legtöbb helyen csak vakarták a fejüket...

A társkeresés alapja meg egyértelműen a külső, ezt kár tagadni és az egónkat fényezni, hogy nekünk nem számít. De, mindenkinek számít.


Munkahelyet adni szoktál? What?

2019. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem írtam el, lényeg, hogy ha valami nagy fordulat nem jön akkor továbbra sem kell állásinterjún megjelennem
2019. febr. 3. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!