Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tartjátok visszataszítónak...

Nem tartjátok visszataszítónak, hogy a mai generációnak ez szórakozást jelenthet?

Figyelt kérdés

[link]


A képen az látszik, hogy többezer ember egy kivetítőn azt nézi, hogy néhány ember egy bugyuta játékkal játszik.

Ígyis elég sok az antiszociális, közösségi hálón idejét pocsékoló ember, de hogy egyesek pénzt kapnak azért, hogy játszanak, mások pedig még NÉZIK is, ahogy más játszik.


2019. dec. 12. 08:55
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%
Ne te döntsd már el mások helyett, hogy őket mi érdekeljen! EZ az igazán visszataszító.
2019. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:

Kulturális szegénységgel jellemezni engem, amikor pont most írtam, hogy a foci, koncert, mozinak van kultúrája, itt viszont azért FIZETNEK, hogy azt nézzék, ahogy más játszik.

Oké :D

2019. dec. 12. 09:41
 13/57 anonim ***** válasza:
14%
Azt sem értem akik youtuben nezik a gamereket, hogy hogy játszanak egy-egy jatekkal, (a nezője megveszi es ugyan azt vegigjatsza amit mar egyszer vegignézett), nemh ezt. Úgy nézz ki, hogy ez a jövő sportja
2019. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, végre valaki.
2019. dec. 12. 09:42
 15/57 anonim ***** válasza:
94%
Gyerekkorom óta nem értettem, pl. mi az izgalmas abban, hogy egy nagy zöld pályán rugdosnak egy labdát. Nem azért lettem antiszociális, mert nézem az e-sportot, hanem mert rajtam kívül mindenki másnak inkább bejön egy nagy sima zöld pálya.
2019. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi késztetést nem érzek arra hogy nézzem ahogy más játszik, annak ellenére, hogy mindig is szerettem a videójátékokat. De rohadtul nem kaffogok másokra, ha valaki azt szereti. Nem érdekel, semmi közöm hozzá.
2019. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint nem érdekelnek a videójátékok, de az nem jelenti azt, hogy az a tevékenység visszataszító lenne.

Mondjuk én azt nem értem, hogy miért kell ehhez bevonulni egy arénába, miért nem lehet otthonról nézni, de biztos ennek is oka van. Én egyszerűen csak nem vagyok jártas a témában.

2019. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%

@09:48


Valószínűleg ugyan azért amiért az emberek kimennek focimeccsre, és nem a tv-ből nézik azt.

2019. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
53%

18 as ott a pont.


Mi is voltunk videós találkozon,ilyen hazai cucc.Teljesen más volt mint amikor a lányom a youtubon nézi őket a gyerekek meg voltak őrülve,olyan volt tisztára mint valami koncert,autogrammal fotozkodással minden.Nekik most ez a menő,suliban is erről beszélnek,ezeket a játszós emberkéket sztárolják,nincs ezzel semmi gond.

2019. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
94%

Mennyi idős vagy? Nagyon begyepesedett a gondolkodásod!

Számomra visszataszító, az a sok túlértékelt ízeltlábú labdát rugdosó, a primitív rajongótáborával együtt.

Meg az ebbe tolt milliárdok és stadionok.

49/N

2019. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!