Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tartjátok visszataszítónak...

Nem tartjátok visszataszítónak, hogy a mai generációnak ez szórakozást jelenthet?

Figyelt kérdés

[link]


A képen az látszik, hogy többezer ember egy kivetítőn azt nézi, hogy néhány ember egy bugyuta játékkal játszik.

Ígyis elég sok az antiszociális, közösségi hálón idejét pocsékoló ember, de hogy egyesek pénzt kapnak azért, hogy játszanak, mások pedig még NÉZIK is, ahogy más játszik.


2019. dec. 12. 08:55
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező most hogy ezt is kifejtetted remélhetőleg jobb és jobban alszol majd tőle.
2019. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyedül a te értékrended korcsosult el eddig ezzel a hozzáállás, hogy "mindenki nyomorék, aki nem pont úgy gondolkozik, mint én".
2019. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
88%
Atyaúristen, ekkora egy kretén buzgómócsingot :D :D :D
2019. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
88%

"Rossz követendő példát ad a fiataloknak, akik amúgy is elkorcsosult értékrenddel rendelkeznek."

Tényleg? 1: vannak kivételek is (pl mindjárt itt vagyok én. 20 éves vagyok, mégis eddig minden nyarat végigdolgoztam, sok más diáktársammal egyetemben. Szóval pl ebben mi is a rossz értékrend?)

2: ezt pont te mondod? Ki is szólja le azt, amit ő nem bír nézni, más meg szereti? Én se szeretem pl a focit, de nem szólom le. Más meg lehet él-hal, ha megnézhet egy jó meccset.

3: Oké, hogy troll vagy, de túlzásba esni nem kell. Mindenkinek van hobbija, valakinek az e-sport, másnak a horgászat, megint másnak a foci. Nem kéne csak azért lenézni valakit, mert nem azt szereti nézni/csinálni mint te...

2019. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
29%
a stadionokra kltött pénz , nem jössz vissza gazdaságba , igaz? végülis oda nem kell büfés biztonsági őr , takaritó stb? de , kell bízony igenis visszatermelődik a gdp-be , munkaerőt is teremt , az ember szórakozi költeni jár oda stb.
2019. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 Winni Spinzo ***** válasza:
60%
Én ilyeneken már nem lepődök meg.
2019. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
73%
Én azt tartom visszataszítónak, hogy az előző generációnak az új generáció szidása jelent szórakozást.
2019. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
84%

"Rossz követendő példát ad a fiataloknak, akik amúgy is elkorcsosult értékrenddel rendelkeznek."

Szóval az hogy szurkolok egy csapatnak, rossz példat állít nekem, és elkorcsosul az értékrendem. Ahaaa...ahj, annyi de annyi gond, baj és kín van a vilagban, téged meg ez zaklat fel a legjobban? Ez a legnagyobb gond a vilagban, az emberiség számára? En pl utalom a focit, inkább biztatom esportra a gyerekem. Gyere, kövezz meg.

2019. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
85%

Ennyi erővel aki meg meri nézni az olimpiai játékokat, az egy utolsó léhűtő, naplopó senki :)


Focit/kézilabdát/vízilabdát/fogathajtást stb. se nézzünk?


Mi a helyzet a mozival? Ott is rengetegen összeülnek, hogy egy kivetítőt bámuljanak.


Vagy a színház, koncertek, komolyzenei koncertek?


Azokkal mi van?

2019. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
57%
Mi ezzel a probléma? Ez is épp olyan sport, mint a sakk mondjuk. Ha valakinek ez tetszik, nézze nyugodtan. Még mindig sokkal több értelme van, mint az ilyen Family Guy szintű trágyáknak.
2019. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!