Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb férfi pótanyukát...

A legtöbb férfi pótanyukát akar és felszolgálót?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza a munkából, főzzél valami finomat természetesen azt amit én mondok, csak nekem legyen már jó, nem igaz? Azt valahogy nem veszi észre, hogy a felesége is akkor ért haza a munkából na meg valahol ott van egy vagy két gyerek és azokkal is foglalkozni kell.

Mossál is, legyen holnapra tiszta ruhám. Takarítsál is hisz én olyan fáradt vagyok mondom dolgoztam asszony. Sört is hozzál be, tv melletti punnyadáshoz feltétlen kell

Ha esetleg neki kell csinálnia valamit, csak a szájhúzás megy meg az, hogy felemeli a hangját.

Nem saját példa hálisten, egyik legjobb barátnőmnél van ez a helyzet csak nem értem miért nem hagyja ott. Munka után mást sem csinál csak a kedves férjének ugrál.

Tudom, nem minden férfi ilyen és nők közül is van lusta dög, de most nem arról van szó hanem konkrétan egy ilyen esetről.

Nem az a lényeg, hogy társak vagyunk és segítjük egymást?

Meg lehetne ezeket a házimunkákat osztani, nem halna bele a férje, de barátnőm csak ráhagyja.

Akár vendéglátózni is elmehetne annyi tapasztalata van már.



2019. dec. 14. 07:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
57%
A sok magyar macsó úr meg is jelent jól, akinek azt jelenti a férfilét, ha a pörkölszaftos tokaszakállát esténként lemossa Kőbányáival, amit az asszony szervíroz. El tudom képzelni, hogy lehet így létezni. Amúgy meg igenis szükség van figyelemfelkeltésre, mert a kérdező barátnője is csak és kizárólag azért viseli el ezt a gyökeret, mert már az apja is ilyen volt. Mindig sokkol férfiként vendégségben, hogy hány férfi szolgáltatja ki magát egy ebédnél, nekem vendéglátóként tök alap, hogy menyasszonyommal felesben intézünk mindent, illetve amúgy is 50-50 legyen a házimunka vagy az végezzen többet, aki épp jobban ráér. Mostanában asszonynak rengeteg a dolga, nekem meg csak a 8 óra munka, szóval szívesen teszek többet, ő akkor húzta itthon az igát, amikor én rendszeresen 14 órákat dolgoztam. Akinek egy párkapcsolat nem partnerség, az sürgősen húzzon pszichológushoz.
2019. dec. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

10:49: Na végre egy értelmes hozzászólás, pont így vagyok ezzel én is. Erről szólna a feleség és férj kapcsolata, hogy amiben tudják segítsék egymást. Ne az legyen, hogy a feleség foglalkozik a gyerekkel/gyerekekkel is, a férj meg a tv előtt nyomja a facebookot és issza a sört mert hát ő keményen dolgozik a családért és megérdemli. Igen, keményen dolgozik, de a nő mit csinál?:D

Sokkal többet dolgozik egy nő hisz nem az van, hogy hazamegy és punnyad hanem még a főzés, házimunka, menni a gyerekért, tanulni a gyerekkel és stb. Ennyi erővel egyedülálló anya is lehetne, akkor legalább nem kéne külön ugrálni egy utasítgató, manipuláló férfinak.

2019. dec. 14. 11:05
 23/37 anonim ***** válasza:
...hát nem is tudom. Mindig is egy nő rabszolgája akartam lenni aki felpofoz ha nem engedelmeskedek minden parancsának. :-D Vagy ha valami rossz fát tettem a tűzre akkor arccal a fal felé fordulva a sarokban kell térdepelnem ameddig hercegnői szeszélye úgy kívánja. Viszont eddig mindenki elküldött melegebb éghajlatra akinek ezt előadtam, azt mondták nyálas és szánalmas, egy férfi legyen úr a háznál ne pedig egy beképzelt riherongy pincsikutyája. Sajnos az AniTalp–on is összesen három ilyen van: Az egyik csak hajnali két és három óra között elérhető, valamint nem hajlandó megmondani mi a S**pe azonosítóját. A második Disney princessnek képzeli magát pedig már elmúlt 40 éves. Mindig el kell neki mesélnem, hogy feleségül veszem, az esküvőn rózsaszín Disney hercegnő ruha és szivecskés tiara lesz rajta én pedig letérdelek előtte, kezet csókolok neki és úgy kérem meg a kezét. Miután ezt megkapta mindig kilép. A harmadik meg kiskorú, de lehetetlenül brutális, kegyetlen dolgokat követel, kb. mintha már látta volna az összes ilyen jellegű felnőtteknek szóló filmet ami létezik. Na, de a viccet félretéve: mond meg a barátnődnek, hogy üljenek le és beszéljék meg ezt férjével normálisan. Egy párkapcsolat akkor marad hosszútávon működőképes ha abban a felek egyenrangúak. Nézzétek meg Popper Péter tanár úr (isten nyugosztalja) A négy lábú asztal című videóját, abban nagyjából benne van minden lényeges ami egy tartós párkapcsolat alapfeltétele. [link]
2019. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb férfi nőt akar.Ebbe beletartoznak ezek a dolgok is.Ha te életképtelen vagy(gondolom magad után se takarítasz),akkor élj egyedül.Ennyire egyszerű.
2019. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
11:44: Mert a % határoz meg mindent, tényleg!!! ":D:D:D:D:D:D:D:D:D:D"
2019. dec. 14. 11:49
 26/37 anonim ***** válasza:
Bocsi :-D, kicsit elmehunytra sikeredett a válaszom :-D :-D, de a végén ott van a lényeg... :-D :-D :-) ;-)
2019. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Igen, beletartoznak ezek a dolgok is meg az is beletartozna, hogy akkor segítsünk is már egy kicsit legalább szerencsétlen nőnek.

Köszi, de takarítok magam után szóval

Ja mert attól lesz igazi férfi valaki ha ugráltatja a kedvesét, hmmm, valóban.

2019. dec. 14. 11:51
 28/37 anonim ***** válasza:
29-es,a legtöbb helyen a férfi is besegít,ha mind a ketten dolgoznak.Akkor úgy osztják be az időt.Ha viszont csak a férfi dolgozik,akkor...
2019. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora egy epic fail a kérdező. :D

Nem csoda, hogy nem is vette el senki.

2019. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Jobbik esetben mindkét fél dolgozik ha nincs gyerek, de persze nők közt is van haszonleső lusta valami.

Nem tudom miért lenne ez epic fail, de hurrá ":D"

2019. dec. 14. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!