Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb férfi pótanyukát...

A legtöbb férfi pótanyukát akar és felszolgálót?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza a munkából, főzzél valami finomat természetesen azt amit én mondok, csak nekem legyen már jó, nem igaz? Azt valahogy nem veszi észre, hogy a felesége is akkor ért haza a munkából na meg valahol ott van egy vagy két gyerek és azokkal is foglalkozni kell.

Mossál is, legyen holnapra tiszta ruhám. Takarítsál is hisz én olyan fáradt vagyok mondom dolgoztam asszony. Sört is hozzál be, tv melletti punnyadáshoz feltétlen kell

Ha esetleg neki kell csinálnia valamit, csak a szájhúzás megy meg az, hogy felemeli a hangját.

Nem saját példa hálisten, egyik legjobb barátnőmnél van ez a helyzet csak nem értem miért nem hagyja ott. Munka után mást sem csinál csak a kedves férjének ugrál.

Tudom, nem minden férfi ilyen és nők közül is van lusta dög, de most nem arról van szó hanem konkrétan egy ilyen esetről.

Nem az a lényeg, hogy társak vagyunk és segítjük egymást?

Meg lehetne ezeket a házimunkákat osztani, nem halna bele a férje, de barátnőm csak ráhagyja.

Akár vendéglátózni is elmehetne annyi tapasztalata van már.



2019. dec. 14. 07:24
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Engem ne is vegyen el olyan férfi aki csicskát akar:D Akkor inkább maradok egyedül.
2019. dec. 14. 12:31
 32/37 anonim ***** válasza:
53%

@30 Mi az, hogy besegít? Ezt a baromságot, te jó ég. Elvégzi a maga részét, nem besegít.

Egy korábbi hozzászólásra reflektálva: 100-as IQ meg munkásproli szint felett már házi- és szexrabszolgát keres magának az ember.

2019. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
18%
A nők nagy része pedig egy olyan férfit alkar aki edzett testű, jó az ágyban és annyi pénz van nála mint egy ATM-ben?
2019. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nos, rendszeresen sportolok és munkám is van szóval pénzem is. Az meg, hogy jó az ágyban nem csak tőle függ.
2019. dec. 14. 13:02
 35/37 anonim ***** válasza:
11%
Én miért nem ismerek olyan nőt, aki nem dolgozik, mások miért?
2019. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
29%
De amúgy kérdező, igen, a férfiak nagy százaléka olyan, mint itt Tau bébi. Csicskát keres. Egy romantikus, szexuális kapcsolatban akarja leképezni a gondozó-gyermek kapcsolatot.
2019. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Blade Bone ***** válasza:
Biztos vannak akik ezt ennyire megszokták, és eleve anyu szoknyája alól ugranak kapcsolatba, szóval így elég sanszos hogy ez elvárt lesz, de nem mindenki ilyen és ez hamar meglátszik úgy gondolom, plusz ha tényleg szereti egymást két ember, akkor meg kell beszélni a dolgokat, ugyanis egy kapcsolat nem főnök/beosztott viszony.
2019. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!