Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is utálja az év ezen...

Más is utálja az év ezen szakaszát?

Figyelt kérdés
Nekem mindig az jut róla eszembe, hogy a boltok vagy nincsenek nyitva, vagy ha nyitva vannak akkor tele vannak emberekkel. Eszembe juttatja, hogy mekkora egy nyomorult céltalan idióta vagyok, mert megint eltelt úgy egy év, hogy senkihez és semmihez nem kerültem közel. Marad a régi kerékvágás, az ocsmányságom és a tanácstalanságom. Arról nem is beszélve, hogy vizsgaidőszak van így tanulnom kellene, de ilyen lelki világgal egyszerűen nem birom magam rávenni, mert igazából nem is érdekel az egész. Sőt már semmi nem érdekel a világon.
2019. dec. 24. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Kb. szó szerint ugyanez :(
2019. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid? Testvéred/testvéreid? Tágabb értelemben vett rokonság?


Nagyszüleid? Osztálytársaid? Tanáraid? Hallgatói önkormányzat működik abban a felsőoktatási intézményben, ahova jársz?


Nem lehet, hogy csak egyszerűen csendes, zárkózott típus vagy - és ez általában félelmet kelt másokban/távolságtartást eredményez?


Ui: tudom mivel jár ez, mivel én is ezt váltom nagyon sok ismerősömből. (Még a határozottabb karakterű jó szándékból barátkozókból is.)

2019. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem, szerencsére én tettem azért, hogy jó életem legyen, és nem vagyok céltalan, begyöpösödött antiszociális ember. :)
2019. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Önámîtô ünnep az egèsz.
2019. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem. Ilyenkor azt kell kifele mutatni, hogy mennyire happy az életed, pedig sokaknak nem az ám.
2019. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az ünnepek előtti bevásárlási lázat utálom. Olyankor rossz üzletekbe menni, mert olyan tumultus, kapkodás van, hogy na. Meg sok ilyenkor az utakon a baleset.
2019. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hiába van lepontozva a 3-as, neki van igaza.
2019. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a karácsonyt, a szilvesztert és az újévet. Már novemberben rosszul vagyok, hogy közelednek az ünnepek.
2019. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Bocs, de amíg így gondolkodsz semmi nem fog változni.

Elég volt elolvasni, amit írtál, milyen negatív karakter lehetsz. Nem az év ezen szakaszával van baj, hanem a fejedben haver.

2019. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!