Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adtál már fel valamit, (tanulm...

Adtál már fel valamit, (tanulmányok, karrier, kapcsolat) amibe korábban sokat fektettél? Mi volt az és miért kellett elengedned?

Figyelt kérdés

2019. dec. 24. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

edzés , suli, párkapcsolat , munka stb

mindent a lustaság miatt adtam fel

2019. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvos vagyok, eredetileg aneszteziológus és intenzív terápiás rezidensként kezdtem. Két évet dolgoztam benne és egy éven át ügyeltem is. Azért hagytam abba, mert gyakorlatilag semmi életem nem volt a munka mellett, ráadásul iszonyatosan szorongtam is. A műtőben a beteg élete nem a sebészen múlik, hanem az anesztesen, a mi dolgunk a beteg stabilizálása, és gyakorlatilag életben tartása, ez egy jó állapotú beteg esetében nem nagy kunszt, de én altattam vonatgázoltat, kocsiból kirepültet, 90 éves sokkos nénit stb. Iszonyatosan megterhelő és őszintén úgy voltam vele, hogy nem hiányoznak a hajnali kettes olyan hívások, hogy gyere, mert XY szájából ömlik a vér, vagy jön az autóbalesetes... Ráadásul rohadtul nem voltunk megbecsülve, Magyarországon a sebész az isten az anesztes (meg nagyjából mindenki más is belgyógyász, radiológus, pathológus) meg le van sz.rva sajnos.


Szóval két év után váltottam háziorvoslásra. Ezt szeretem és eddig nem bántam meg, lassan szakvizsgázom, utána saját praxis.

2019. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!