Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti értitek a Nick Vujcic...

Ti értitek a Nick Vujcic jelenséget? Ő tényleg boldog és a felesége tényleg szereti meg fizikailag vonzódik hozzá?

Figyelt kérdés
Tegnap meghallgattam egy előadását. Nagy csalódast okozott. Tömény, minden logikától mentes hittérítés volt. Nagyot csalódtam és annyira antipatikus volt, hogy azt éreztem ha ő egy normál testfelépítésű ember lenne akkor is csodálkoznék, hogy valaki el tudja viselni. Így meg egyenesen nem értem. Mi a véleményetek erről? Tényleg csak bennem van a hiba? Felreértések elkerülése végett nem olyan vagyok akinek csak a külsőségek fontosak. Ha pl a párom balesetben elveszítené valamelyik végtagját eszembe nem jutna elhagyni, és nem sajnálatból. De ez azért megiscsak túlzás. Vagy nem?
2019. dec. 25. 14:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
:D
2019. dec. 26. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!