Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek a normális kamaszok?

Milyenek a normális kamaszok?

Figyelt kérdés
Szóval, az van, hogy én visszahúzódó típus vagyok, nagyon kevés barátom van, nem vagyok egy mintadiák, de például nem cigizek, iszok, bulizok stb. Anyám szerint a normális kamaszok ilyenkor buliznak, eljárnak ide-oda, kipróbálják a füvet, cigit meg ilyeneket. Gyakran van ebből veszekedés, meg mindig kiabál velem, hogy miért vannak beilleszkedési problémáim, szedjem össze magam meg ilyenek. Én is érzem, hogy valami gond van velem, de nem tudom az mennyire oké, amit anya mondd?

2019. dec. 30. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Én is ugyanilyen vagyok. Ha így jól érzed magad, nem kell változtatnod, csak a tanulásra figyelj oda. A kevés barát pedig nem feltétlen beilleszkedési probléma, ha kicsi társaságban érzed jól magad, akkor oké. A cigi, pia, stb. miatt sokszor én is kirekesztve éreztem magam, mert egészségügyi ok miatt nem fogyasztom a cuccokat, de olyankor csak rájövök, hogy nem akarok a "csodás" ismerőseimre hasonlítani, akiket 13-15 évesen látok mindig az árokban fetrengeni. Nem túlzok. A szüleim engem is cseszegetnek rendesen, de el kell viselni, ne foglalkozz vele.
2019. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Ez a normális amit te csinálsz. Így kéne mindenkinek.
2019. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én azért nem cigizem, meg iszom, mert nem akarok. Amúgy tudok szórakozni és beszélgetni, csak nem mindenkivel.

Sajnálom 1-es, hogy veled is ez van.

2019. dec. 30. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én normális kamasz voltam. Szintén nem cigiztem, nem dorogoztam vagy egyéb. Jó tanuló voltam osztály viszonylatban, voltak barátaim, nem sok ugyan, de voltak. Anyukád nem tudom hol él de ha lenne gyerekem én biztos örülnék ha nem járna bulizni mert veszélyes sok szempontból is.
2019. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád keveri a normálisat az átlaggal.

És ha komolyan azért kiabál veled, mert nem drogozol és piálsz, akkor ne magadban keresd a hibát!

Én is ilyen voltam, a szüleimen látszott, hogy furcsának tartják, hogy nem akarok bulizni menni, mert ők nem ilyenek voltak, de nem kaptam soha rossz megjegyzést tőlük ezért, azért már inkább, hogy pocsék tanuló voltam.

2019. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!