Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiznak el a kamaszok...

Miért hiznak el a kamaszok egy bizonyos kor után?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy aki pl 13 èvesen nagyon szép, az egy idő után, mire felnő a normál testalkatra ráhízik egy picit, és úgy husisabb lesz.

Ez miért van?

Nem tudnak mértéket tartani a kamaszok nagyrésze?

Természetesen ilyen az anyagcserénk?

Én látom rosszul?

Van kivétel is, de én ezt vettem észre.

A vékonyabb lányokra ez nem jellemző, sem a pufibbakra ezért is merült fel bennem a kérdés.



2019. aug. 24. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Lassul az anyagcseréjük, de ők továbbra se változtatnak az egészségtelen életmódukon.
2019. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhízásra gondolsz vagy a felnőtt testalkatra? Nemi hormonok megváltoztatják a testalkaton a gyermekihez képest, amit a mai torz testképkultúra szeretne megtartani.
2019. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Én kamaszként sem híztam el sose, tehát általánosan nem áll meg az állítás.

Hogy egyesek miért híznak el? Egészségtelen életmód, sok pia (az alkoholnak ugye magas az energiatartalma), és inaktivitás az oka.

2019. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bzs03 ***** válasza:
95%
Siman lehet hogy valaki 5evesen 5tabla csokit is megehetett nem hizott kamaszlent pedig egy feltol is hizik. Azert meg le vannak terhelve a mai diakok jobban mint egyes felnottek. Sok a stressz es sokan ezen kajaval enyhitenek ami a nem eppen a csirke salata, zabaksat jelenti tisztelet a kivetelnek. Faradttak, utaljak a tesi orat,nem jarnak el edzeni illetve a hormonok beindulnak. A lanyok a menstruacio utan kb 2-3evvel mar eszrevehetobben jobban hiznak. Gyakran nem is feltuno csak egy ket zsirparna, ami aztan felnottkent egyre nagyobb es nagyobb lesz.
2019. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Mivel a kamaszoknak "gyerek testük" van.. A felnőtt nők teste pedig husisabb, puhább, nőiesebb, ezért értelemszerűen rakodhat le egy kis husi arra, akik nem mozognak olyan sokat. Amúgy meg több a vékony fiatal, mint a "husis", szóval nem értem miből vontad le ezt a következtetést.

-->(Szerintem) igen, Te látod rosszul.

2019. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aki olyan szép vékony annál is ez van.

Csak a nagyon vékonyaknál és kövèreknèl nincs.

Valószínűleg igazgatok van egyébként!

Ment a zöld kéz

2019. aug. 24. 19:30
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Én nekem például elég sokat szélesedet a csípőm és a vállam és elég nehéz összehozni az étkezések meg az edzés számát, ha már kicsit többet eszek a megszokotnál nagyon látszik persze ez fordítva is így van. És ott van a menszesz amikor meg tényleg össze vissza eszek! Igyekszek,de néha nem úgy alakulnak a dolgok. :( 16l 158cm 48-54 között ingadozik a súlyom
2019. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De te veled semmi gond nincs.

Te így is gyönyörű lehetsz.

A baj onnan kezdődik hogy a lányok nagyrésze tényleg átmegy kövérbe.

Te még túlsúlyos sem vagy, legfeljebb ha nagyon vékony csontú vagy akkor a normális teteje.

2019. aug. 24. 20:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És az miért baj, ha kövérek? Neked nem tetszik, ennyi. Nem neked akarnak megfelelő.
2019. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak kérdeztem hogy mi az oka...

Nem kell rögtön azt hinni hogy egy banyatankos tipik nagyi/ papi vagyok...

2019. aug. 25. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!