Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne könnyű életem?

Hogyan lehetne könnyű életem?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulj coach-ot.
2019. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha valaki igazán szeret, minden könnyű. Ha földi halandót nem találsz, találd meg Istent, Teremtőt, ahogy tetszik.
2019. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
könnyű élet az unalmas élet. Ne könnyű életet akarj, hanem izgalmasat és tartalmasat.
2019. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 nekem ez a tapasztalatom, ki nem ért egyet?

De #3 jobb

2019. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez igy keves, mert nem tudjuk, hogy milyen szempontbol nehez az eleted. Nehez gyerekkorod volt es most sem konnyu, peldaul a hozott lelki problemak miatt? Vagy a munkad es anyagi problemak miatt nehez az eleted? Vagy egy betegseg miatt? Vagy egyszerre az osszes?

Ha tobbet elarulnal, akkor tobbet tudunk segiteni.

Most csak annyit tudok valaszolni, hogy az emberek tobbsegenek szinten nem konnyu es sok embernek eleg nehez, kemeny elete volt es van. Nem keveseknek eleg nagy problemaik vannak. Csak sokszor ugy tunhet, hogy masnak konnyebb. Mert nem latsz a felszin ala,

2020. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen munkák, amikre betanulsz, és egész életedben csináljatod. Pl ügyfélszolgálat, recepció, takarítás, helpdesk, kasszás-eladó. Nyilván néha vannak apróbb változások, de többnyire robotmunka. Bemész, 8-9 óra elmegy, és a többi időd szabad.
2020. jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!