Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon elszomorító hogy az...

Nagyon elszomorító hogy az emberek mindent tönkretesznek?

Figyelt kérdés

Hihetetlen de ez a bolygó erősen haldoklik. [link]

Szerintem már nem sok ideje lesz hátra az emberiségnek de még is érdemeljük. Ennek a fajnak el kell tűnnie.



2020. jan. 3. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#5


Nem volt semmilyen világvége.


Tudósok állítják hogy igenis haldoklik a Föld.



Természetesen tudom hogy nem volt világvége.Nem hiszem azt hogy a túlvilágon vagyunk. Én is tudósok (és nem britek) előadásait tanulmányait hallgattam, olvastam a témában mert komolyan érdekel. Csak jelezni szerettem volna, hogy a dolog nem ennyire fekete fehér.


Persze értem én hogy te most győzni akarsz a tudósok bedobásoddal. Csináljunk úgy, mintha a kívánt hatás beállt volna, és elkönyvelem magamban, hogy téged is csak felszínesen érdekel a téma...

2020. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

latnodkell.com

ez is mindent elárul. Ahol olyan képek vannak kinn, hogy "legjobb dolog az életben, nem elég hogy sz*r de még drága is"


Elnézést ha nem vágtam hanyat magam az oldal komolyságától. :D Hagyjuk ezt.

2020. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De elszomorító! És még elszomorítóbb, amilyen álszent módon adják elő a túlnépesedett Földön a csúcsragadozók az emberi élet fontosságát, "védelmét"! A biztosítékot pedig az veri igazán ki nálam, hogy még ösztönzik is, "I. o. állampolgárként" különböztetik meg, juttatják morálisan leromboló előnyökhöz azokat, akik ész nélkül szaporodnak, - s mindezt úgy, hogy arra nem ad senki választ, hol (!) és ki (!) fog munkát adni a most született embereknek a jövőben (, amikor mindenre meg lesz a (számító)gép)?
2020. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!