Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi készpénzt szoktatok...

Mennyi készpénzt szoktatok magatoknál tartani?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi a minimum és mennyi a maximum amennyit hétköznapi életben magánál tartson az ember?


Átlag emberre vagyok kíváncsi, átlag keresettel.


Mielőtt jönne a kérdés mi számít átlag keresetnek nettó 200-300 ig mondjuk.


2020. jan. 5. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
max. 1500 ft ot tartok, évek óta kártyával fizetek mindenhol, az automatákba dobálok csak pénzt, meg
2020. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
10-20 ezer
2020. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Par ezret altalaban. Alberlet es gazszamlan kivul mindent tudok kartyaval fizetni.
2020. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2-3000 Ft általában. Ahol lehet, bankkártyával fizetek.

A munkahelyemre viszont csak 1-200 Ft, mert már előfordultak lopások. Ha hirtelen vkinek gyűjtenek vmi alkalomra, akkor ki tudom fizetni. Büfébe a SZÉP-kártyát használom

2020. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pár ezer forint, van amikor konkrétan semmi.

Albérletet fizetem egyedül készpénzzel, meg ha elmegyek valami csehóba és nincs kártyás fizetési lehetőség.

2020. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szinte semmit. Nagyon ritkán alakul úgy hogy van nálam KP. A mai világban a legritkább esetekben kell. Nagyon max 2-3 ezret ha szoktam.
2020. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Csak kp-t használok, szokott lenni nálam 10-20ezer, hátha kell tankolni vagy hasonlók. Az hogy ezen felül mennyi van nálam az attól függ hogy hova megyek, milyen kiadásra számítok. Nincs olyan hogy "normális". Ha én leugrok a boltba hogy vegyek 300 forintért egy chipset akkor az a normális, ha kocsit vásárolsz és milliók vannak nálad akkor az a normàlis
2020. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy 10-es mindig van a telefonom tokkjában, mert hajlamos vagyok otthon hagyni a tárcámat. De amúgy mindig kártyával fizetek, szóval azon kívül nem hordok magamnál kp-t
2020. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy 10 ezrest mindig magamnál tartok vészhelyzet esetére.

Általában 10-20 van nálam.

2020. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sokat, mert szürkezónás albérletben lakom. Tehát kp-ban fizetjük párommal az albérletet és a rezsit is. Minden hónapban kiveszek 80-100 ezret.

Másra ugye nem kell kb, semmire szinte. Péknél, meg néhány kisboltban nem lehet kártyával fizetni. Telefon mindig van nálam, azzal egyszerű és biztonságos.

10-20 ezret veszek ki pluszban az albi árán felül. Így van nálam kb 30-50 ezer mindig kint pluszban még az albis pénzrn kívül.

2020. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!