Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mai napotokat hányra értékelné...

Mai napotokat hányra értékelnétek 1-10-ig, és miért annyira?

Figyelt kérdés
Én 4-et adnék, mert 2 nap után végre sikerült kicsit összeszednem magam és tanulnom a közelgő vizsgámra, de továbbra is elég letargikusnak és fáradtnak érzem magam, legszívesebben átaludtam volna a napot.
2020. jan. 5. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
10 és azért mert ettem csokit.
2020. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2-A munkahelyen jól telt a nap. Este hazautnál vettem észre hogy lapos a kocsi egyik kereke, mentem fujtatni, de rossz volt a kompresszor, szóval mire találtam egy uj benzinkutat este 7 volt. 8 utan hazaertem, a kutyáim a szomszédban voltak a másik szomszéd kutyajaval együtt
2020. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
6, mert kezdek kilábalni a betegségből.
2020. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4, mert nem annyira jó, hogy holnap mennem kell dolgozni.
2020. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően voltak jó és rossz dolgok, nehéz értékelni.


Alapból éjszakai túrázáson voltam, 3-4 volt mire haza értem, és relatív jól kialudtam magam. Ma volt időm mosni, takarítani, és eltelt a nap.


Ha így nézem 10/10.


Ha azt nézem, hogy arra keltem, hogy lakótársaim porszívóznak, óbégatnak egész nap a konyhában, össze hugyozzák a wc-t, akkor 0/10...

2020. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5, mert ugyan jó helyen voltam, de nagyon rosszul éreztem magam, és a csokievő válaszoló miatt mégjobban, mert későn ertem haza, nem volt bolt nyitva, nem tudtam venni csokit, pedig az volt a célom😓😅
2020. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

8

Hajnalban fel tudtam kelni, ís mentem napkeltét fotózni. Nagyon jó kéleket lőttem 🙂

Viszint ez tönkretette az egész hátralevő napomat. Kaja után bealudtam az ágyban, és egész nap hulla voltam. Nagyon erős és nagyon hideg szél fújt. Úgy látszik ez kimerített. Nem vagyok a régi. Hiányzik a sport. De a képek miatt megérte 😊

2020. jan. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nulla, mert már a tököm kivan a vizsgaidőszakkal
2020. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0 Minden szar
2020. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!