Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jófogáson ti ezt hogyan...

Jófogáson ti ezt hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Ha van egy 5000ft-os tétel és ki akarod próbálni a terméket de az eladó rádpirít hogy ez így vadiúj de ha felbontja már nem lesz az- ami persze tökmindegy mert ha jó megveszed..


Többször belrlefutottam már, hogy nem tetszett az eladónak, hogy én sokat lérdezgetek a termékről ha nagyobb összegről vam szó.

Lehet tényleg kicsit lazábban kéne hozzáállnom?


Szerintem amúgy meg jogos az én részemről...


2020. jan. 7. 09:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Legföljebb annyi a tanulság neked is, de az eladónak is, hogy telefonban tisztázni kell ezt. Így te el se indultál volna, mert tudod, hogy látatlanra nem vennéd meg, ő meg tudomásul vette volna, hogy ebből az érdeklődőből nem lesz vevő.

Amúgy rejtély számomra, hogy miért nem mutatta a garancialevelet, ha bontatlan a porszívó. Talán neked is elfogadható lett volna, hogy kipróbálni ugyan nem tudtad, de a garancia még hónapokig érvényes.

Csak arra tudok gondolni, hogy lopott a termék. Akkor meg jobb is, hogy nem keveredtél bele.

2020. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát garancialevél az nem volt. Féláron adta a terméket, és már egy honapja árulta. Ezért lett gyanús és ezért ragaszkodtam ahhoz, hogy kipróbáljam.


Mindegy, én azért ilyen összegnél szeretem kipróbálni.

De abban lehet némi igazság, hogy ez jófogás "piac" szóval ezt a kockázatot vállalom egyértelműen vagy pedig akkor hagyd a fenébe.


De azért szerintem ki lehet fogni olyan eladód aki megengedi a kipróbálási lehetőséget.

2020. jan. 7. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!