Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te félsz a haláltól? Mire...

Te félsz a haláltól? Mire számítasz, mikor fogsz meghalni, és hogyan?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 23:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Magától a haláltól egyáltalán nem félek. A fizikai fájdalomtól annál inkább.

Nem tudom, hogy mikor fogok meghalni, egyelőre még próbálkozom, hogy jobb legyen az életem, de ha már mindent megtettem, és nem változott, akkor pár éven belül.

Hogyan: érfelvágás, sínekre fekvés, hídról leugrás, vagy megfagyás. Ha esetleg mégse leszek öngyilkos, akkor szerintem utazás közben halok meg valamikor, vagy lezuhanok egy repülővel, vagy megtámad egy cápa, esteleg valami természeti katasztrófa miatt. Ja, vagy ha egyik sem, akkor a globális felmelegedés következtében.

2020. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem félek a haláltól, mert nem létezik.. Csupán attól a fájdalomtól amit már nem lehet fokozni. Olyankor mint megéltem az ember képtelen gondolkodni, csak a kín marad , a halál sem érdekelt csak, hogy vége legyen a szenvedésnek.

Gondolom vagyok elég elvetemült ahhoz hogy megöljem magam, ha épp olyan elmeállapotba kerülök.

Tehát valószínűleg így fog történni.

2020. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10%
Ne félj a haláltól, csak fogadj szót Orbánnak mert ő Isten kiválasztottja népünk vezetésére, akkor örök életet nyersz a Mennyek országában.
2020. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Félni? Ha konkrétan meg akarod határozni mitől is félsz igazán, mikor a halál szót használod, elő fog jönni sok minden.

Sokan nem a haláltól félnek, hanem attól, hogy nem tudják, mi következik utána. Nem tudják értelmezni a "semmi" fogalmát. Pedig ha realista emberként gondolkodunk, megáll a test összes funkciója és megszűnik a lét. És jön helyette valami, amit már néhányan megpróbáltak leírni, elmondani, de nem nagyon sikerült nekik hihetően tálalni az alternatívákat. Mert a semmit nehéz körülírni.

És a szenvedés, a fájdalom, a gyors szívmegállás vagy a lassú elmúlás vagy csak a sima elalvás, ezek mind a halál verziói. Gondolkodjatok el, ha nem éltek igazán, hogy akartok meghalni és miért nem azzal foglalkoztok, hogyan éljetek jobban, kellemesebben és hosszabban?

2020. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 szunyo37 ***** válasza:
Igen félek, rettegek, de bízok benne, hogy van folytatás. Hiszek a lélekben.
2020. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Március 11. Ez már el lett döntve úgy hogy ki várom mi lesz. Hogy mit gondolok róla? Semmit. Csak egy újabb életet tettek tönkre ami tele volt traumákkal és fájdalommal. Hiába bántam meg. Semmit sem számít és senkit nem érdekel. Örülni fog majd mindenki. A jó emberek halnak meg korán és a rosszak maradnak fent. Milyen igaz.
2020. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én a haláltól? Nem. Mert én bár belül meghaltam ami sokkal fájdalmasabb mint az ismeretlen.
2020. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Éljen az Újvilágrend.
2020. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!