Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban szeretsz felnőtt,...

Jobban szeretsz felnőtt, dolgozó, keresőképes ember lenni, mint amikor általános/középiskolás, vagy egyetemista voltál?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 10:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Yes.
2020. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Igen. Így mondjuk állandóan a jövőm miatt stresszelek, de akkor is utáltam suliba járni.
2020. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
47%

Egyértelműen. Gyerekkel az élet többszörös élvezetűre ugrik, nem beszélve az életed végéig tartó barátságról.


Én barátokkal is össze tudom hozni a talit könnyedén. Akkor és annyit dolgozok, ahigy akarom, így könnyen igazodom a szilárdabb beosztásukhoz. Sokkal inkább vagyok önmagam. Annak is van egy hangulata, de sokkal igazabb, egészségesebb, és felfejlődöttebb vagyok, mint annó.

2020. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Igen!!


Gyoker tanaraim meg osztalytatsaim voltak altalanosban rs gimiben. Egyetemen jo volt a tarsasag!!


Se felnott vallalkozo szivesebben vagyok! Elviselhetetlen volt egyuttelni a pszichopata szuleimmel.

2020. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mindkettő szar. Mindkettő rabság, ha csak nem vagy vállalkozó vagy igazgató. Iskola és munka is csak a dedós hülyeségekröl, csicskáztatásról szól.
2020. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Semmi sem jó.
2020. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Utólag tudnék persze okos lenni, hogy legyek sportosabb, kezdjek fiatalon túrázni, legyek nyitottabb, ismerkedősebb, szorgalmasabb. De utólag már cseszhetem.


Amúgy sokkal jobb felnőttnek lenni.


Gyerekként mindig a külsőmmel cseszegettek, megaláztak. Saját alkoholista apám tartott lelki terrorban miközben általános és közép suliban is a kiközösítettek között voltam.


Soha nem mentem sehova, nem volt pénzem, nem csináltam semmit.


Most felnőttként azt csinálok amit akarok, megyek amerre akarok, kirándulok, kimozdulok, a kollégáimmal szinte baráti a viszonyom, vannak közeli barátaim. Van valamennyi pénzem, megtakarításom.


Engem is a munka világa rázott gatyába, mert van egy rendszere, és "jutalma" a pénz amit kapok. Egyetem volt a legrosszabb, mert fizetek azért, hogy szivassanak.

2020. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Egyszerre csinálom mindkettőt, a sulit jobban szeretem, mert érdekel amit tanulok, dolgozni gyűlölök, mert rohadt unalmas a munkám és rettenet sok a hülye.
2020. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Katona Dius ***** válasza:
Sokkal jobban élvezem a felnőtt életet. Valaki írta, hogy kevesebb a szabadidő. Nekem több lett. Gyerekként, iskolaskent én csináltam többnyire a házi munkát és én vigyáztam a tesóimra, mert apám állandóan dolgozott, anyámnak meg "nem volt hozzá kevde". Így a házimunka és tesóim nevelése mellett kellett hazifeladatot csinálni és tanulni. Sokkal jobb nekem külön, felnőtt ként.
2021. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!