Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult, hogy anyagi...

Előfordult, hogy anyagi kockázatokat vállaltatok valamiért, de nem jött be?

Figyelt kérdés
Anyagi (esetleg emellett még más) kockázatokat vállaltatok valamiért, aztán kudarcot vallottatok és mégnagyobb gáz lett?
2020. jan. 13. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elő. Aki nem kockáztat az nem is fog nyerni. Viszont sosem kockáztatok többet annál mint amit anélkül elveszíthetek, hogy nagymértékben romlana az életminőségem. Magyarul: ne tegyél fel mindent egy lapra.
2020. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen többször is,befektetés nélkül nincs haszon.Sok mindenbe belefogtam már amiből hasznot vártam de csak egy valami jött be igazán a többinél nullára jöttem ki.Folyamatosan keresem a lehetőségeket de nem teszek fel mindent egy lapra.
2020. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem lehetett előre látni, hogy ekkorát fogok bukni. Folyamatosan a legrosszabbul alakultak a dolgok, ez a mai napig így van.
2020. jan. 13. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!