Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, hogy egy nő utálja a nőtársait?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hajlamosak arra, hogy automatikusan "riválisként" kezeljék egymást - és ez még akkor is igaz, ha legbelül tisztában vannak azzal, hogy sokszor el vannak rugaszkodva a valóságtól.
2020. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
15%

Szinte minden esetben a saját komplexusaikat vetítik ki másra.

Nem azért, mert mással versengnek, hanem mert saját magukkal nem elégedettek, és tudják, hogy mások jobbak (vagy legalábbis másokat jobbnak vélnek).


Egy nő nem azért utál másik nőt, mert egyforma képességekkel nem ő kapta meg a munkát, hanem mert valószínűleg lusta dög, vagy tudja, hogy nem rátermett a feladatra, és savanyú neki a szőlő, hogy a másiknak bezzeg minden könnyebb, közben lehet, hogy csak ügyesebb/okosabb.


Aki pasi miatt utál nőket is azért utálkozik, mert saját magával nincs kibékülve, nem azért, mert tényleg féltenie kéne a párját.

2020. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Amire rá akartam világítani az egészséges versenyszellemmel nincsen semmi baj, de itt nem egyenlő felek rivalizásáról van szó, hanem egy komplexusos nő mocskolódásáról.
2020. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
Én eddig szinte majdnem minden körülöttem lévő nőben csalódtam, egy idő után elkezdenek áskálódni, pletykálni, utálkozni. Tartom a távolságot tőlük. 27/N
2020. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!