Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találjak el egy helyre...

Hogy találjak el egy helyre ahová mennem kell, ha még életemben nem jartam arra?

Figyelt kérdés

Térképbe hiába beírom hogy hová szeretnék menni, amiket kidob hogy merre kell mennem nem is hallottam még olyanokrol. Villamoson sem ultem még.

Ti hogy juttok el a bol b be?


2020. jan. 13. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azta, lesznek még meglepetések az életben.
2020. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Google street view-n kb végigsétálhatsz rajta. Meg ha beírod útvonaltervezőbe, akkor ki is adja, hogy mikor mire kell felszállnod.
2020. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kinyitom a térképet, elolvasom és értelmezem az útleírást és követem a leírtakat. Ha nem vagyok valamiben biztos, akkor megkérdezem az első szembejövőt és megkérem, hogy segítsen. Ha nincs internet, papírtérképen is könnyen elnavigálom magam. Nem atomfizika, csak gyakorlás kérdése, menni fog ha nem futamodsz meg a feladattól.
2020. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!