Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura vagyok amiert 20 evesen...

Fura vagyok amiert 20 evesen nem volt még senkim es szuz vagyok? L

Figyelt kérdés

Álítolag szép lány vagyok, igaz nincs onbizalmam de mindenki azt mondja szep vagyok. Nagyon ritka mikor tetszik valaki, eddig egy valaki tetszett az is 32 eves. Nem hiszem hogy egy 32 eves ferfi egy onbizalomhianyos szuz kislanyra vagyik

Remenytelen.....

Szerintetek fura vagyok?


2020. jan. 14. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Átérzem a helyzeted. Én 21 vagyok, egyetemre járok, tornázok, csinosan öltözködöm, de felém se bagózik senki. Se a huszonévesek, se az ötvenesek. Lehet, hogy el kell mennem egy férfiprostihoz, mert ezt már nem bírom. :(
2020. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 nemaRendőrség ***** válasza:
73%

> Nem hiszem hogy egy 32 eves ferfi egy onbizalomhianyos szuz kislanyra vagyik

Ó ha tudnád

2020. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nalam sem probalkoznak. Pedig mindig kivasalom a hajam, derekig erő barna hajam van. Probalok csinosan oltozkodni. Néha rá nézek egy lányra, és elgondolkozok azon neki hogy van párja mikor sokkal jobban nezek ki, es hiaba nem csak a kulso szamít, mindenki azt nezi eloszor
2020. jan. 14. 14:44
 4/17 A kérdező kommentje:

Második!

Ha arra vágyik, miert nem probalkozott nalam?

2020. jan. 14. 14:45
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy túl szép vagy, és nem mernek leszólitani. Ezért neked kellenne valami jelt adni ha tetszik valaki.
2020. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
ugyanazt tudjuk mondani mint az összes ugyanilyen kérdésnél
2020. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, át tudom érezni. :) Én is megkaptam már, hogy nagyon szép vagyok és ezért nem mernek közelíteni, meg úgyis azt gondolják biztos van már valakim...:D

Ha tetszik nekem valaki, szoktam jeleket küldeni felé, de azért na...nehogy már a kötény kösse meg a nagymamát!

2020. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

1# Wow, inkább töltsd le a Tinder. Első nap kb 40 ember fog rád hajtani.


Kédezőnek:


Ez teljesen normális. A fiúk nagy része is szűz még ilyenkor.


Pl.: Én 14 évesen vesztettel el a szüzességeket, de csak azért mert szerencsés voltam.


Utána legközelebb 21 évesen szexeltem és 22 évesen (azaz most) lett az első igazi, komoly barátnőm.


... de rengeteg fiú van aki még ilyenkor sem veszti el a szüzességét.


Lányok közül is vannak sokan. Pl.: egyik volt barátom akiről tudom, hogy szűz 21 évesen nekem panaszkodott folyamatosan hogy nem tud normális fiút találni akivel elveszthetné.


Szerintem ez nagyából mindenkit érintő probléma. Ez alól maximum egy nagyon kicsi extrán extrovertált, szociális réteg a kivétel.

2020. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Mintha nem is ugyanazon a bolygón élnénk!

Én meg nem győztem 14 éves koromtól elhessegetni azokat, akik le akartak fektetni. És ezek mind azok voltak, akikkel jártam és tetszettek. Végül 17 évesen feküdtem le a barátommal, mert már én is akartam. Hogy lehet ez egy "állítólag szép lánynál" probléma? A fiúkat még csak megértem...

2020. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Neharagudj, de az olcso husnak sok vasarloja akad :)

Most te buszke vagy magadra mert 14 eves korodtol nem birtad lerazni a sok fiut?

Ezzel magadat minosited. Akin latjak hogy vevő rá, arra nyilvan nyomulni fognak. Nem mindenki olyan nagyszaju mint te vagy. :))))

2020. jan. 14. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!