Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura vagyok amiert 20 evesen...

Fura vagyok amiert 20 evesen nem volt még senkim es szuz vagyok? L

Figyelt kérdés

Álítolag szép lány vagyok, igaz nincs onbizalmam de mindenki azt mondja szep vagyok. Nagyon ritka mikor tetszik valaki, eddig egy valaki tetszett az is 32 eves. Nem hiszem hogy egy 32 eves ferfi egy onbizalomhianyos szuz kislanyra vagyik

Remenytelen.....

Szerintetek fura vagyok?


2020. jan. 14. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

#1 irónia? :D


"Nagyon ritka mikor tetszik valaki" - egyéb?


A kommentjeid, stílusod sokat elárulnak rólad, főleg az utolsó. Bár szerintem ez is csak egy provokáló kérdés.

2020. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Az..provokáció. ebben a kérdésben össze van gyúrva minden amit a gyakorikérdéseken megtanul az ember. Remélem kapott 50 privit a mamahoteles 40 éves szüzektől amikre legalább kiverheti
2020. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%
Legyel kezdemenyezobb akkor te. Sok fiu betoji vagy valoban azt gondoljak, hogy ugyis van mar parod. De ha te megtessed az elso lepest, a sracnak is sokkal konnyebb lesz es ha valoban szep vagy, nem hiszem, hogy sok elutasitast fogsz kapni.
2020. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Na, hány üzenetet kaptál a kanos negyvenesektől? :'D
2020. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%
Ez csak a pasiknal ciki. Nyugi, eljon majd az igazi :))
2020. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

#10

9-es vagyok.

Olcsó hús volt a nénikéd, te szerencsétlen!

Ezért a bugris modorodért nem mászik rád senki, mert egy ilyen buta kaktusz egy férfinek sem kell, tapasztalhattad!

Egyébként megsúgom neked, hogy a valóban szép nők soha nem önbizalomhiányosok, mert tükrük a külvilág!...még ha anyád és a rokonok ezt is mondják szánalomból.

Ja és 20 évesen meg már minden vagy csak kislány nem!

2020. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagy furcsa, a korodnak megfelelő butus kislány vagy.
2020. jan. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!