Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 évesen hogy lehet hogy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen hogy lehet hogy még nem volt senkim?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ahogy már irtam, 17 éves vagyok, fiu. Tehetetlennek érzem magam, még sosem volt kapcsolatom senkivel. Már vagy 3-4 éve "készen" állnek a dologra, de egyszeruen nem sikerul senkivel ez a dolog. Probalkoztam tinderen, badoon, facebookon mindenhol ahol csak lehet az interneten, eljárni nagyon szorakozni nem tudok, nincsenek barataim ott ahol élek csak Pesten, de távkapcsolatot nem szeretnek. Mindig is vágyakoztam arra hogy legyen valakim, akire vigyazhatok, akit szerethetek tisztaszivembol, ugy érzem a leheto legjobb pár lennek csomo lanynak (szeretethiányos vagyok, ezert nagyon sok szeretet is van bennem amit egy valakinek adnék, nem csalnam meg azt akivel vagyok sohasem, a leheto legtobb torodést kapna és megbecsulnem nagyon) de ez nem kell senkinek, vagy legalabbis nem talaltam még ilyet.. Kinezetemmel talan vannak gondok, bár sokak szerint jol nezek ki, de én mostanaban gyulolom magam, azt ahogy kinezek..
2019. márc. 31. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Egy érett nővel való dugás helyre tenne.

És ne a neten, az életben, a valódi világban keresgélj!

2019. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Semdor ***** válasza:

Ne aggód túl a dolgot. Nekem se volt még senkim, de úgy vagyok vele, majd lesz, ha eljön az ideje. :)

17L

2019. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legrosszabb az amikor bele törődsz meg a van még időm fajta logikát használja valaki! Bámulni és nézegetni valakit lehet jó dolog de azzal sosem fogod rendesen le kommunikálni mit akarsz tőle . A kapcsolatok nem csak azért szükségesek , hogy legyen valakink ha nem azért hogy képesek legyünk felnőtté válás előtt a nagyon mély csalódásokat feldolgozni, ha ezeket nem éljük át idő előtt akkor bizony a felnőtt korban fog a tini korszakunk lezajlani ami sokkal nagyobb traumát idéz elő !
2019. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy még elkésve ezzel. Hidd el, hogyha jönni kell a dolognak, akkor ott lesz. Értékeld át magadban, hogy mi az amit keresel egy lányban, de azért legyenek reális elvárásaid, mert mostanában azt figyeltem meg, hogy teljesen elrugaszkodtak az emberek a valóságtól és olyan elvárások elé állítják az embereket amik még "tökéletes" embereknek is kihívás lenne. Szóval csak nyugi, reális elvárások, türelem és jó lesz az:

)

2019. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel sajnos. Mintha magamat olvastam volna csak lányba.

A lényeg, hogy ne add fel! Egyszer biztosan össze fog jönnni valami.

Tudom, hogy elég elcsépelt, (és igazából magamat sem tudom különösebben megnyugtatni ezzel) de ha belegondolsz több mint 7 milliárd ember él ezen a bolygón.

Valakinek csak lennie kell, akivel egyszer megtalálod a közös hangot.

Fel a fejjel! :3

2019. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A vicces hogy nekem nagyon sok lány betudna jonni, van persze egy alap elvárás (hogy ne legyen csunya), de nekem egy teljesen átlagos lány is megfelelne, szoval még nincs is olyan magason a mércém
2019. ápr. 1. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
21 vagyok ,szűz vagyok , nem csókolóztam soha , egyetlen egy lány kezét sem fogtam meg még életemben... en is szarul erzem magam hidd el ,eddig úgy voltam vele majd lesz ami lesz ha összejön összejön hat nem így lett ...nem repült a sült a számba... csak vártam majd lesz valami...most ott tartok ,hogy már nem is érdekel a dolog inkább a munkámra figyelek jobban...dühös vagyok magamra amiert ez történt hisz hány mai olyan fiatal van aki 14-15evesen már randizik,szexel,párkapcsolata van..már rég átélte a dolgokat nekem meg lovesem sincs milyen lehet hat ez... de ez van, mire 20lesz tengernyi elmennyel lesz gazdagabb mint én valaha leszek...szoval sztem nem vagy elkésve velem ellentétben.
2019. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!