Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kirúgott, nem akart kifizetni,...

Kirúgott, nem akart kifizetni, sertegettunk egymast, ha megkérdezem hogy nem venne e vissza sajat magam aláznám meg?

Figyelt kérdés

Kirugott, mert nem lehet ram szamítani. Bevallom igy utolag hulye voltam!!!

Aztan idegemben csunyakat mondtam rá, mert akkor ugy gondoltam nem jogosan rúg ki, de igaza volt neki is meg nekem is!

Aztan nem akart kifizetni.

Akkor szemelyesen eleg csunyakat mondtunk egymasnak, ő is sertegetett engem meg én is őt.

Ez volt az utolsó talalkozasunknal.

Gondolkozok rajta, hogy szemelyesen probalok vele beszelni , hogy nem venne e vissza, megvaltoztam stb....

De hát ezzel amugy sajat magam aláznám meg, mert nem akart kifizetni meg kirugott.

Lehet azt fogja gondolni hogy ha ezek utan még dolgozni akarok neki akkor velem bármit meg lehet tenni.

Amugy jó dolgozó voltam, a munkammal nem volt semmi problema, csak emberileg volt velem problemaja, de az is részben miattam bevallom!

Szerintetek?


2020. jan. 15. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse vesz vissza. Keress mást.
2020. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog vissza venni
2020. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
senki sem venne vissza
2021. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!