Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogsit, autót akarok szerezni,...

Jogsit, autót akarok szerezni, de bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Naponta busszal ingázok a munkahelyemre, és vissza. Majdnem minden nap késik a busz a sok utas miatt, ezért pedig kések a munkahelyemről, és le vagyok szidva. Nem tudok mit csinálni, nincs korábbi busz. Ugyanúgy a busz miatt érek haza 18 órakor, pedig csak 16 óráig dolgozok. Másfél év után kezdem nagyon unni, ezért elhatároztam, hogy belevágok a jogsiszerzésbe.


De elkap a bűntudat, ha ezen agyalok. Azzal, hogy autót vezetnék, hozzájárulnék a környezet szennyezéshez. Tudom, hogy ha nem én, akkor más kezdene el vezetni, illetve folyton egyre többen ülnek autóba, de akkor is rossz érzés, főleg hogy igyekszem minél tudatosabban élni, a szennyezést minél inkább kerülni.

De cserébe ha nem szaporodok, kb "kiválthatom" az autóval?


2020. jan. 15. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondattal túltoltad a trollkodást. Addig még el is hittem.
2020. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg troll kérdés.
2020. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha Greta Thunbergnek meg a többi “környezetvédőnek” van pofája elba..ni több ezer tonna üzemanyagot a magánrepülőikkel meg egyebeikkel, akkor neked se legyen bűntudatod egy kisautó miatt.
2020. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
akkor száguldozz elektromos robogóval hülyegyerek
2020. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pedig nem troll kérdés. Jobban terhelném a bolygót, ha gyereket szülnék, mint rgy autóval, nem?
2020. jan. 15. 22:04
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Ólommentes benzin? Ha azt vásárolnál az autódba üzemanyagként?


(Úgy emlékszem, mintha régebben a televízió híradóban hallottam volna ilyesmiről, hogy létezik...)

2020. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Mármint ez lenne a megoldás, hogy a környezetszennyezést csökkenthesd ilyen módon - de használhatnád az autót is mindezek mellett BŰNTUDAT NÉLKÜL!
2020. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Létezik már hybrid és plug-in-hybrid autó is.
2020. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, a gyerekszülés a legmegterhelőbb igazából.


Egy autóval nincs gond, főleg, ha többen utaztok benne, és nem mindenki külön autót vezet.

2020. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:D


Globálisan te csak egy porszem vagy (meg egy troll). A hülye kérdés ellenére leírom a véleményemet... NE higyjetek Thunbergnek, a sötétzöldeknek, meg a "dinnyéseknek" (a dinnye a legjobb gyümölcs, mert kívül zöld, belül vörös.... ><).


Vegyél egy jó állapotú autót (tehát a határértéken belül marad a kibocsájtása), és vezess takarékosan. Ne menj padlógázzal piros lámpától pirosig.


Az, hogy kit cipelsz az autódban, az a te dolgod. Nem vagy se jobb, se rosszabb, ha egyedül használod az autót, ne hallgass az elvetemültekre.


Robogót szerintem ne vegyél...


De a véleményemet továbbra is fenntartom, globálisan te csak egy porszem vagy, nem miattad fog kipusztulni a Föld. Az autós közlekedés ígyis "csak" kb az össz globális szennyezés 15%-ért felelős... Csak ezt sokszor elfelejtik említeni.

2020. jan. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!