Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az étrendemről?...

Mit gondoltok az étrendemről? Nagyon nagyon le akarok fogyni, de folyamatosan bűntudatom van az ételektől.

Figyelt kérdés

Tegnap: reggel megittam egy kávét édesítővel, majd ebédre grillezett csirkemellet ettem párolt gombával (oliva olajon vöröshagymával pároltam), este brokkoli főzeléket főztem (kis zabpehellyel sűrítettem), tettem rá egy tükörtojást, ez volt a vacsorám.

Ma: kávét ittam reggel, majd délben ugyancsak brokkoli főzeléket tükörtojással, vacsorára csont leves lesz, tészta nélkül, zöldségekkel és lehetséges, hogy sütök hozzá egy kis csirkemellet vagy heck filét káposzta salátával.

Holnap: kávé, ebéd a mai leves zöldségekkel, estére pedig vagy csirkemell, vagy heck, almával vagy káposztás sárgarépa salátával.

Pénteken már lesz salátám is.

Még hó elején megvettem szétdaraboltam és lefagyasztottam a csirkemellet, és vettem egy kg heck filét. Még ezeket használom fel.

De annyira bűntudatom van, nem a sok evés miatt, inkább, hogy valamelyik hízlal. Például ma és tegnap a brokkoli főzelékbe tett zabpehelytől voltak rémálmaim, félek, hogy ez fogja akadályozni a fogyásom. De holnaptól ezt is kihagyom.


2013. jan. 30. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez már beteges, hogy a zabpehely miatt van rémálmod, az az egyik legegészségesebb alacsony GI kaja.
2013. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, ezt ne kezdd el, mert egy feneketlen mély gödör alján találod magad, ahol MINDEN kajától rémálmod lesz. Ez az anorexia. A kicsi zabpehely nem fogja akadályozni a fogyásod, nem kell elhagynod. Mértékkel beépítheted az étrendedbe, reggelire pl tök jó (ha nem vagy paleos). Szerintem jó étrend ez, csak kéne még bele tízórai és uzsonna is.

Ne félj a kajáktól, csak jól válogasd meg. Amit fent leïrtál, aszerint ez jól sikerült.

És légy türelmes, biztis, hogy fogsz fogyni, de ne lesd állandóan a mérleget, mert ha egy héten nem úgy alakul a súlyod, ahgy szeretnél, megint gyilkos indulatokkal fogsz a zabpehelynek esni :)

2013. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és a kávé nem jó reggeli! Egyrészt éhgyomorra kicsinálja a gyomrod, másrészt semmi tápanyag nincs benne, amire reggel szükséged van. Én két szelet,azaz kb 100 gramm teljes kiőrlésű kenyeret szoktam reggelizni, kicsi vajjal, vagy tojásrántottát zöldségekkel vagy zabpelyhet tejben-vízben megfőzve, néha gyümölcsöt is teszek bele. Kb 10 naponta fogyok egy kilót, szerintem ez jó, egészséges ütem.

Ja és hozzáteszem, cirka 20 évig nem voltam egy reggelizős típus, nekem is csak a kávé ment le. De ez is megszokás kérdése.

2013. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen segítettünk, de azért egy köszönömöt vagy valamit ideböföghetnél, ha olyan nagyon nagyon fontos a fogyókúrád.
2013. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!