Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor munkahelyen leértetlene...

Amikor munkahelyen leértetlenezik az embert és kiderül hogy valojaban a màsik volt az, akkor mi marad meg a màsikban?

Figyelt kérdés

Több esetben a vezetés olyanok miatt orrol és èrtetlenez le, amikröl utolag mindig kiderül hogy ö maga nem értette es nekem volt igazam(mert felületesen olvassa el a tajekoztatàsokat eleve)

Bocsànatot soha nem kèrnek a hibàjukat nem làtjàk be.


Ha igy eltelik valamennyi idö hogy rendszeresen a hülye néz hülyének magyaràn,es mondjuk munkahelyet valtok, bennük az marad meg hogy ertetlen kollegajuk ment el azaz ramragasztjàk ezt a jelzöt?


Vagy nekem is fel kellene vennem azt a stilust, hogy amikor leèrtetleneznek közlöm hogy valojaban maga nem tud olvasni maga az értetlen?


2020. jan. 16. 13:59
 1/3 Flagstaff ***** válasza:
Azért ne ebben a stílusban, mert mások bunkóságát fölösleges átvenni, de szerintem igen, jelezd, hogy vagy félre- vagy egyáltalán nem értették, amit írsz/mondasz. Kiderülhet olyasmi is, hogy egy szót másképp értelmeztek, és ezért nem értitek meg egymást, találhattok közös pontokat. Ha akarod. Ha nem, mert úgyis elmész, akkor meg tojd le magasról a véleményüket...
2020. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kommunikacios problemak alapbol adodnak abbol hogy nem vagy csak felületesen futjàk àt a korabbi tàjékoztatokat amiket küldök.


Fiktiv pelda

Pl megirom nekik hogy jövöre dijakat emelünk mert a szerzödes tartalmazza azt hogy inflaciokövetök a dijaink. Nos ezt ugy el sem olvassa.

Kiküldöm kesöbb az emelt dijas szamlakat.

Elkezdenek balhezni en vagy a hülye stb


Aztan irom ujra hogy inflaciokövetest tartalmaz a szerzödes.

Es ezutan semmi bocsanat, vagy ja èrtem vagy barmi.


Marad a "levegöben"annyi hogy hülyének voltam nezve aki szamlazni sem tud meg figyelmetlen meg stb

2020. jan. 16. 15:31
 3/3 A kérdező kommentje:
*vagyok
2020. jan. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!