Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem van a baj ha 20 évesen...

Velem van a baj ha 20 évesen most tetszik eloszor egy férfi? Fura vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszer csokoloztam 16 évesen,azt is megbantam és ennyi.

Most vagyok 20 éves, és most tetszett meg egy férfi először.

De ő tényleg nagyon tetszik, és imádom mindenét, a hangjat a mozdulatait mindent.

Viszont az ezzel a baj, hogy még nem volt senkim hogy tudom hogy a kornyezetemben mindenki hulyenek néz vagy azt hiszik a sajat nememhez vonzodok, mert itt mindenki kapcsolatbol kapcsolatba megy , meg 16 évesen szulik a gyereket.

Na en nem vagyok ilyen!!!!!

És emiatt en vagyok a hulye!


Azert írtam ki ide ezt a kerdest, mert kíváncsi vagyok hogy más emberek hogy látják ezt a dolgot, fura vagyok e miatt?


2020. jan. 17. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy fura, nincs semmi baj veled. Te csinálod jól.
2020. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dugtál már zongorán?
2020. jan. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden rendben van veled.

Akik meg furán néznek rád mert nem kapcsolatból kapcsolatba mész és nem kefélsz jobbra balra, azok szívjanak le.

Ök a furák, meg elfajzottak, mert azt hiszik ez a normális pedig krvára nem

2020. jan. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Az a fura, hogy egy netes oldalon kell 20 évesen megkérdezned, hogy te milyen vagy.
2020. jan. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!