Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi értetlen...

Miért van ennyi értetlen ember itt?

Figyelt kérdés

Ha kiírok egy szimpla kérdést kb. 10%-a a választ adóknak tud értékelhető kommenttel szolgálni. A többiek vagy bunkó, lekezelő stílusban válaszolnak, vagy meg sem értik a kérdést, vagy egyetlen mondat alapján levezetik az egész életedet, kombinálnak és azt hiszik minden tudnak (holott a hamis következtetéseik a legritkábban jönnek be), esetleg nem is a kérdésre reagálnak.

Miért nem lehet egy egyszerű kérdésre csak a kapott infók alapján normálisan válaszolni, mindenféle belemagyarázás, trágárkodás nélkül? Aki pedig nem tud érdemleges választ adni, minek ír?

Azt látom, hogy annyira alacsony már ennek az oldalnak a színvonala, hogy sírni lehetne rajta....


2020. jan. 19. 17:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy anonim oldal, ahova mindenféle szűrő nélkül bárki regisztrálhat és írhat akármit. Ennek az a következménye, hogy sokan ezt meg is teszik és itt élik ki magukat.

Ennek az oldalnak volt egyáltalán valaha magas a színvonala? :D

2020. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Lehet nem kellene naponta 45 kamu kérdést kiírni minden egyes témában és akkor lennének értelmes válaszok is.
2020. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1: Nem tudom, régen nem figyeltem.:D

2: Biztos lehetsz benne, hogy nem én írok ki kamukat.

2020. jan. 19. 17:06
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

# 2 Bizony ez egy lényeges megjegyzés!


Noch dazu: a kérdések kb. harmada-fele olyan, amit a google-be kellene írniuk, nem ide!

Miért másoktól várják el, hogy kiguglizzák nekik a sokszor faék-egyszerűségű megoldást???

2020. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Látod, ez egy nagopn jó kérdés. 2006 óta itt vagyok, nem folyamatosan, de itt vagyok. A tudásom legjavát adva - ami nem kicsi - segítek embereknek, és legtöbbször olyan mocskos privátokat kapok, hogy az elképesztő; ultrabuta ősanya hisztérikáktól zsigerből történő lepontozást, és csak elvétve egy köszönömöt.


Tisztelet a kivételnek.

2020. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4: Most nem arra gondoltam, hogy mennyi egy buszjegy Pécs és Villány között. Az tényleg gáz, mikor valaki annyira életképtelen, hogy ilyeneket itt kell megkérdeznie.
2020. jan. 19. 17:12
 7/21 A kérdező kommentje:
5: Azért a férfiak sem kutyák, mikor ostobázzák a nőket mindenért...
2020. jan. 19. 17:13
 8/21 anonim ***** válasza:

A lelkizős kérdések (pl. Egészség/Mentális egészség) vagy egy-egy kategóriánál elkeseredett kérdés, pl. Karrier, fizetés/Mit tanuljak, ha... esetében van egyre többször az az érzésem, hogy a válaszolók el se olvassák, fel se fogják a kérdést, hanem rögtön lekezelően, támadóan, bántóan írják is a választ a bennük kialakult sztereotípiák alapján.


Alapvetően van ezen az oldalon egy magas lóról másokat lenéző stílus. Bármi rosszul alakul az életedben, arról te tehetsz, bármi rossz ellen te tehetnél. Bármi rossz döntés csak a te hibás. És egyébként is, lusta vagy, gyenge és buta.


Például a "mit tehetnék, hogy programozóként elhelyezkedjek / miért ilyen nehéz elhelyezkedni programozóként, lehet-e esélyem, mit tegyek még" kérdéseknél nem a kérdezőnek válaszolnak. Egy elképzelt sztereotipikus személynek válaszolnak, aki úgyis buta a programozáshoz, úgyis csak a pénzért tanulja, de nem is tanulja igazán, demotivált. És buta; ismét.


Sokszor meg olyan érzése van az embernek, mintha a válaszolók direkt ellent akarnának mondani a kérdezőnek.


Ezen az oldalon egyébként nem ember, aki nettó 200 alatt keres, akinek nem atomfizikus végzettsége van (bár "menő" az is, akinek nincs jó végzettsége, de mégis állítólagosan többszázezret keres). Nyomi az, aki nem szereti a munkáját, aki rohanósnak érzi az életet stb.


Az oldal egy rózsaszín álomvilág. Baromira olyan érzés amúgy, mintha a válaszolók nem a saját életük alapján írnának, hanem amilyet élni szeretnének.

2020. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

10: Tökéletesen egyetértek minden szavaddal. Én is így látom.

Gondolom a másokat lekezelő, letámadó válaszolók a saját elégedetlenségüket, frusztráltságukat próbálják így levezetni. Nyomorult életük egyetlen öröme lehet.

2020. jan. 19. 17:42
 10/21 A kérdező kommentje:
12: Hát igen, azt hiszem te sem véletlenül vagy 40%-on....
2020. jan. 19. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!