Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki végzettség nélkül lett sikeres?

Figyelt kérdés

Számomra az érettségi, diploma csak egy papír, nem ezektől várom a csodát.

Családi okok miatt nem tudtam befejezni az iskolai tanulmányaimat.

Szóval olyan emberek történetére vagyok kíváncsi, akik nagy dolgokat érték el az életben, sikeresek, elismerték, gazdagok.



2020. jan. 19. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Szép önigazolás.


De valóban a diploma nem feltétlenül kell a sikerhez, és manapság egy asztalos, vagy kőműves is hülyére tudja keresni magát. Vagy például otthon autodidakta módon is meg lehet tanulni programozni. A vállalkozásokhoz is igazából jó ötlet kell, persze némi közgáz tudás nem árt.

2020. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Itt vagyok.
2020. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
1000-ből egy ilyet ha találni, az viszont biztos nem ide írogat:D
2020. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Hogyne, van pár akinek sikerült, és több millió, akinek nem.

Mivel nem tanultál valószínűségszámítást, segítek egy kicsit, nem túl jól az esélyeid.

2020. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, Magyarország leggazdagabb embere egy egyszerű gázszerelő.
2020. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#3 Megér egy próbát, hátha.
2020. jan. 19. 23:01
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem végzettség nélkül,de a testvéremnek pincér szakmája van viszont villanyszerelő vállakozást indított apukámmal és havonta 1 milliót keres már évek óta.
2020. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#4 Azt gondolom, hogy Te is a több milliós táborba tartozol. Tanultál, mégsem jött össze, de sebaj majd egy másik életben.:D
2020. jan. 19. 23:22
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Te sem vagy sikeres és még tanulni se tanultál.


#nem a 4-es vagyok

2020. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy neked mi számít sikeresnek. Apa szakmunkást végzett, nincs még érettségije se. A 90-es években elkezdett piacozni és az évek során szerintem mindent kihozott egy alkalmazott nélküli magánvállalkozásból, amit lehetséges. Nehéz számszerűsíteni a keresetét de azért évente félre tud rakni pár milliót különösebb spórolás nélkül. Nem szív kokót prostik seggéből a Bahamákon, de az én szememben nagyon nagy dolog, hogy egyedül (értelemszerűen anya támogatásával) felhozott egy sokgyerekes családot a munkásosztályból egy középosztálybeli szintre.
2020. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!