Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szüleim nem akarnak elengedni?

Szüleim nem akarnak elengedni?

Figyelt kérdés

Strand fesztiválra szeretnék menni idén nyáron. Már elmúltam 18, szüleim mindig mondják, hogy oda megyek ahova akarok, 18 vagyok, gondoskodjak magamról. Viszont addig nem akar anyu elengedni, ameddig meg nem lesz a jogsim (meg el sem kezdtem). Ő szerinte lusta vagyok elkezdeni, pedig suli és edzés mellett kevés az időm. Szerinte az edzések (kondi) számat kellene redukálni, és jogsira koncentrálni, viszont én máshogy látom. Amúgy szüleim fizetnék a jogsit.

Szerintetek ez igazságos?


18/f 11.es


2020. jan. 27. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt autóm, jogsim, soha nem is hiányzott. Pedig már 40 vagyok. Minek az mindenkinek? Nagyon jól megvagyok ezek nélkül. Nem tudom, miért van oda mindenki, hogy jogsi kell. A legeldugottabb faluba akarsz költözni, ahova nincs semmi más közlekedés, vagy 20 kilót kell vásárolnod minden nap egy 8 fős család számára?
2020. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi van, ha egyáltalán nem akarsz jogsit?


Miért kell manapság a diákoknak valamit / mindenfélét csinálni suli mellett?

Nekünk anno 7 óráink voltak, faktok esetén 9. Nem bőven elég azokat végigülni?

2020. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is heti ketszer van kilcen oram bio-kemia fakt miatt. Alig van idom.
2020. jan. 28. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!