Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvettek tőlem 10 évet! Az...

Elvettek tőlem 10 évet! Az élet tönkretett! Ezek után mit tehetek?

Figyelt kérdés

Lassan 31 leszek. Úgy gondolom, immár kimondhatom: nem sikerült semmi és nem is fog. Vége van mindennek, sőt - el sem kezdődött igazán. Kisiklott az egész. Anno, 10 éve megjelent egy olyan átok az életemben, ami elpusztított, tönkretett mindent. Azóta gyűlölöm magam, azóta nevetnek rajtam akik ismerik a helyzetem. Amíg mások karriert építettek, családot alapítottak, vagy egyszerűen csak szórakoztak és jól érezték magukat, addig én alap dolgokárt küzdöttem - és vesztettem! Nem voltak nagy igényeim. Csak azt szerettem volna csinálni, mint mások. Úgy élni, mint mások, azt megtapasztalni, amit ők. De nem sikerült. Nem engedte az élet. Nyilván ez volt megírva nekem. Mostanra teljes tanácstalanságban vagyok, nem tudom, merre induljak és úgy gondolom, már nincs is értelme elindulnom. Bárcsak véget érne, már csak abban reménykedem, hogy valami csoda folytán hamarabb meghalok mint a szüleim.

Mit tegyek?


2020. febr. 3. 15:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Ráment az egészséged?
2020. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
Még fiatal vagy, ne temesd magad!
2020. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
"Csak" lelkileg mentem tönkre.
2020. febr. 3. 15:32
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudjuk mit tegyél ha nem tudjuk mi történt? Írd le mi bajod van aztán lehet róla beszélni.
2020. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Ami tönkrement, javítható.

Lehet, hogy van még 60 éved hátra.

Ne így töltsd el!

2020. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Keress fel egy pszichológust. Talán ő eligazít majd. Mindenképp jobb lenne vele megbeszéld alaposan a problémáidat, mivel valószínűleg sokkal többet segít majd, mint itt bárki. Remélem minden jobbra fordul!
2020. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Ki vett el?
2020. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Most akkor mi történt?
2020. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

#8:

Nem írt semmi konkrétumot, így nem tudható.

2020. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

LÁTATLANBAN elcserélném minden problémádat, egészségit és minden egyebet! Még fizetnék is értük.

2020. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!