Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvettek tőlem 10 évet! Az...

Elvettek tőlem 10 évet! Az élet tönkretett! Ezek után mit tehetek?

Figyelt kérdés

Lassan 31 leszek. Úgy gondolom, immár kimondhatom: nem sikerült semmi és nem is fog. Vége van mindennek, sőt - el sem kezdődött igazán. Kisiklott az egész. Anno, 10 éve megjelent egy olyan átok az életemben, ami elpusztított, tönkretett mindent. Azóta gyűlölöm magam, azóta nevetnek rajtam akik ismerik a helyzetem. Amíg mások karriert építettek, családot alapítottak, vagy egyszerűen csak szórakoztak és jól érezték magukat, addig én alap dolgokárt küzdöttem - és vesztettem! Nem voltak nagy igényeim. Csak azt szerettem volna csinálni, mint mások. Úgy élni, mint mások, azt megtapasztalni, amit ők. De nem sikerült. Nem engedte az élet. Nyilván ez volt megírva nekem. Mostanra teljes tanácstalanságban vagyok, nem tudom, merre induljak és úgy gondolom, már nincs is értelme elindulnom. Bárcsak véget érne, már csak abban reménykedem, hogy valami csoda folytán hamarabb meghalok mint a szüleim.

Mit tegyek?


2020. febr. 3. 15:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%
Menj el szakemberhez. Nem viccből írom.
2020. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Voltam, illetve jártam pszichológushoz, de nem sokat értem vele.

Nem szívesen írom le a gondomat, mert tudom, hogy úgyis csak degradálnátok. Nem vagytok benne, nem tudjátok mit okoz az embernek.


Enélkül is lehet válaszolni.


#10: nem mondtam, hogy nekem a legrosszabb. Bár nyilván megviselne téged is.

2020. febr. 3. 17:17
 13/26 anonim ***** válasza:
50%

#12

10-es vagyok.

Engem már kevés dolog visel meg, viszont soha nem akartam semmibe belehalni.

2020. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%
Ne a múltra gondolj, hanem a jelenre, és a jövőre. Ezekben találd meg a jót, a szépet. Ne mással, hanem magaddal törődj, és értékeld magadat, a kis sikereket is.
2020. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#14: hát az biztos, hogy egyre rosszabb. De csak néhány hónapja súlyosbodott annyira, hogy kérdéseket írjak ki.


#15: nem kenyerem a bárgyú optimizmus, a valóság tagadása.

2020. febr. 3. 20:45
 16/26 anonim ***** válasza:
68%

Na, figyelj: itt két út van, vagy "befejezed az egészet" (érted, hogy értem), vagy csinálsz valamit.

Annyira fiatal vagy, hogy a hátralévő időt LEHETETLEN így leélni.

Vagy még egy: diliházba kerülsz.

Válassz!

2020. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Hát, az biztos, hogy nehéz és rossz lesz így leélni. Szívesen meghalnék, akár önkezem által is, de sajnos mára gyáva vagyok hozzá (ezért sem volt jó pszichológushoz járni, akkor vesztettem el ezt az "elhatározást).

Csinálni meg felesleges csinálni akármit is. Ha valamire, az elmúlt 10 év erre megtanított.

Pszichiátrián gondolkodtam, de valószínűleg haza küldenének viszonylag hamar.

2020. febr. 3. 23:47
 18/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha leírod normálisan, mi történt veled, akkor biztos van, aki tud tanácsot adni. Így semmi értelme sajnos a topicnak.
2020. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%
Anélkül szerinted mit lehet mondani, hogy konkrétan le sem írod, miről van szó? Ha erre sem vagy hajlandó, akkor nem érzed, hogy nem mások vették el, hanem te vetted el magadtól?
2020. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
32%
"De nem sikerült. Nem engedte az élet." Nagy fiú vagy, vállalj felelősséget azért ami veled történt, és állj neki építeni az életed, ne mutogass ilyen emgfoghatatlan dolgokra, hog yaz "ÉLET" ezt meg azt tette velem :D Az élet nem valami személy, de ha már itt tartunk más szmeélyekre s emutogass, vállald amit tudsz és változtass
2020. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!