Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha valakianek...

Szerintetek gáz, ha valakianek 27 évesen csak egy érettségije van?

Figyelt kérdés
Van viszont munkája,szorgalmas is,megbízható ember,csak nem igazán tudja még,hogy mit is szeretne.
2020. febr. 4. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ilyenekben nem ítélkezek, de elég labilis így a jövőd, ha a céggel lesz valami és esetleg onnan kirúgnak.
2020. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig jó, de sokáig nem lehet egy érettségire hagyatkozni, ugyanis az a jelenség ma is fennáll hogy egész életedben 1 szakmával egy tevékenységet végeztél, csak épp annak az időnek vége lett, és máshoz meg nem értesz, ha értenél is nem fognak próbálgatni, képesítés nélkül.
2020. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem olyan barátom is van, akinek még érettségije sincsen. Az egyik legjobb ember.
2020. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Es akkor?

Nekem meg az sincs, csak egy haszontalan szakma, amiben fel evet dolgoztam 16 evvel ezelott.

2020. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Miért, hány érettségi kéne?
2020. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az van plusz OKJ. Meg angol nyelvtudás. 22 vagyok, egyelőre ennyi elég nekem. Nincs olyan egyetemi szak, amit szívesen tanulnék (tudom hogy megtudnám csinálni ha tanulnék), egyszerűen unalmas, nem érdekelnek. Az idegen nyelvek viszont annál inkább. Bár a németet emészteni kell... :D csak van olyan, amiben jó vagy és fejlesztheted.
2020. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg nem itt, ahol tényleg nem lehet tervezni, az emberek napról napra élnek. Sokaknak csak egy érettségijük van, talán mellé egy használhatatlan okj. Én 22 évesen vagyok ebben a cipőben. 1 érettségi, 2 okj, van munkám, de a jövőt tekintve semmi tervem, célom. Rengetegen vannak kilátástalan helyzetben már ilyen fiatalon is.
2020. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig csak azon szoktam elgondolkozni, hogy vajon mi lehet ennek az oka... Lehet, hogy valaki pl. rossz körülmények közül származik és érettségi után nem volt lehetősége továbbtanulni, de utána elkezdett dolgozni és nyilván én is tisztában vagyok a munkalehetőségekkel, fizetésekkel stb., de attól nekem még picit fura, hogy valaki még 27 éves koráig sem tanult semmit, akár munka mellett. Lehetséges, hogy tényleg nem tudott még valamilyen anyagi/magánéleti probléma miatt, csak fura, ha pl. nem is érdekli semmi sem és nincsen olyan terület, amivel szívesen foglalkozna.
2020. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@8-as: nekem például azért csak érettségim van, mert anyám egyedül nevelt apám meghalt), nem volt félrerakható pénz főiskolára. Felvettek volna bármely szakra, de mint tudjuk, 0-ból nem lehet megélni tanulás mellett se, diákhitelt/hitelt semmiképpen nem vennék fel, hogy eladósodjak, dolgozni nem tudtam volna mellette, mert nincs akkora állóképességem.


Szóval maradt az érettségi és a bérminimum.

2020. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!