Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jó megoldás lenne...

Szerintetek jó megoldás lenne az Erasmus?

Figyelt kérdés

Másodéves vagyok az egyetemen (anglisztika, 4. félévem a hatból) és most érzem azt, hogy besokalltam. A szakommal nincsen bajom, viszont maga az egyetemi élet és ezek a hétköznapok már kezdenek kikészíteni. Minden napom ugyanolyan, reggel felkelek, elmegyek az egyetemre, majd visszamegyek a szobámba/könyvtárba és tanulok. Nagyjából ugyanazt csinálom minden nap, ugyanazokkal az emberekkel találkozom minden nap, soha nem történik velem semmi. Persze, próbálom belőle kihozni a legtöbbet (pl. próbálok a hobbimmal foglalkozni, sportolni, nyelvet tanulni), de igazából ilyenkor is csak azt érzem, hogy megnehezítem a saját életemet. Az is zavar, hogy nincsen semmilyen plusz lehetőségem (akár valami tanfolyam, munka stb.). Valamint a nyelvet sem tudom használni a hétköznapokon csak azon az egy-két szemináriumomon és emiatt nem is megy elég jól, nincs is hozzá sok motivációm már. Nagyon sok lehetőségem sincsen arra, hogy eljussak külföldre, legalábbis mindenféle támogatás nélkül.

Szóval én úgy érzem, hogy egy külföldi félév talán segítene. Viszont mindenki azt mondja, hogy a legnagyobb hülyeség lenne a részemről, mert az utolsó előtti félévem, úgyis csúszok majd, úgysem fogom tudni teljesíteni a tárgyakat, mennyi pénz stb., stb., szóval semmi pozitív véleményt nem kaptam még ezzel kapcsolatban senkitől sem.


2020. febr. 7. 13:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

>Valamint a nyelvet sem tudom használni a hétköznapokon csak azon az egy-két szemináriumomon és emiatt nem is megy elég jól, nincs is hozzá sok motivációm már.


Ne haragudj de hogy a csudába nem tudod az angolt használni az interneten???

2021. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek interneten keresztül beszélgetni másokkal.
2021. jún. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!