Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért Ítélkeznek az emberek...

Miért Ítélkeznek az emberek ennyire durván?

Figyelt kérdés

Nem értek szót a korombeliekkel ,nem találom a közös hangot őket csak a buli ,csajozás érdekli,nem véletlen húzok kicsit talán jobban az idősebb pasikhoz ,férfiakhoz, valahogy az agyam is jobban meg mozgatja az a korosztály.

Nincs apa komplexusom,nem az egzisztenciára hajtok stb... csak valahogy, valamiért jobban be jönnek , a korombeliek nem !

Legyen +10 vagy +15 ,miért kell egyből minden utolsónak el hordani a nőt ? 28 vagyok lassan 30 .

Lehet sok olyan kis csaj van aki aranyásó de nem kell egy kalap alá venni az összeset !

Miért zavarja ez az embereket ennyire?


2020. febr. 9. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hibát követsz el azzal, hogy mások véleményén őrlöd magad, - senkinek nem ártasz azzal a mentalitással, amellyel bírsz. Azt viszont nem árt, ha tudod, hogy ha tartósan őrlöd magad mások hülyeségein, abba bele lehet roppanni! SENKINEK, SEMMI KÖZE ahhoz, hogy felnőtt nőként mely emberek keltik fel az érdeklődésedet!
2020. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem inkább tizenéveseknek szólnak be, ha náluk 10-15 évvel idősebb palikkal kezdenek.
2020. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez elég nagy általánosítás nem gondolod? Van olyan réteg ami valóban éretlen,kegyetlen,igaz ebből van a többség de nem mindenki ilyen. Vagy is szeretném ezt hinni. A felnőttek között is van olyan réteg ami kegyetlen,éretlen. Szóval minden korosztályban.
2020. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért a társadalomnak akarsz megfelelni?
2020. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Amíg nem más férjére, élettársára, pasijára hajtasz, addig nincs ezzel semmi baj.
2020. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert sokaknak jobb nem gondolkodni.
2020. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nemaRendőrség ***** válasza:
47%
Azt hittem az írásod alapján hogy 15-18 év közötti lehetsz, nem 30.
2020. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Szóval... kiakadsz azon, hogy mások elítélnek, miközben szépen leírod, hogy elítélsz egy elég nagy embertömeget? Nos, így miért lepődsz meg?

Amúgy ne pörögj azon, hogy a korosztályodban lévő srácok milyen rosszak, amíg úgy írsz, mint egy tizenéves. Plusz, kicsit elcsúsztál, mert a 28-30 körüli srácok többsége már bőőőven kinőtte a csak csajozós időszakát.

2020. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat !

8# saját tapasztalatból IS írtam a 28-30 as csajozós pasikat és még had tegyem hozzá nem csak csajoktól hallom ezt !

És ha úgy írok mint egy tízen éves ez téged miért zavar nem ez volt itt a lényeg sem pedig a kérdés :)!?

Nem tartottak pisztolyt a fejedhez szerintem hogy böfögj ide minden szir szart !

2020. febr. 9. 15:54
 10/12 nemaRendőrség ***** válasza:
55%
Szabad oldal, szabad akarat. Te leírtad mi a bajod a világgal, mi leírtuk mi a baj veled
2020. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!